#EndTheCageAge - سازمان های غیردولتی ، نمایندگان مجلس شورای اسلامی و شهروندان اتحادیه اروپا برای تجلیل از موفقیت در ابتکار عمل شهروندان اروپایی #ECI متحد می شوند

| اکتبر 8، 2019 | 0 نظرات

By خبرنگار خبرنگار اتحادیه اروپا

امروز (8 اکتبر) سازمان های غیردولتی ، نمایندگان مجلس نمایندگان و شهروندان اتحادیه اروپا در بروکسل - قلب اتحادیه اروپا - گرد هم آمدند تا پایان یک ابتکار عمل تاریخی شهروندان اروپایی را جشن بگیرند و یک پیام محکم و واضح برای کمیسیون اتحادیه اروپا و شورای اتحادیه اروپا.

دلسوزی در کشاورزی جهانی و نمایندگان سایر سازمان های غیر دولتی (سازمان های غیر دولتی) به اعضای پارلمان اروپا (نمایندگان مجلس شورای اسلامی) و شهروندان اتحادیه اروپا پیوستند تا مراسم اختتامیه بسته شدن End the Cage Age ECI ، که امضاهای 1,617,405 را بدست آورد ، تهیه کنند. حیوانات

این رویداد در قلب منطقه اتحادیه اروپا در بروکسل ، در صحن واقع در روبروی حاشیه شومان و بین ساختمانهای شورای اتحادیه اروپا و کمیسیون اتحادیه اروپا واقع شده است. اود به خوک ، یک مجسمه چشم نواز 10 از یک خوک که به سمت آزادی می پرید ، نمایش داده شد ، در حالی که فیلم ها و سخنرانی ها در دو صفحه در زیر چشمeline کمیسیون اتحادیه اروپا و ساختمان های شورای اتحادیه اروپا نمایش داده می شد. علاوه بر این ، یک بنر دایره ای 18 متری با پیام، € برای حیوانات ، کشاورزی پایان یافته با قفس قفل شده ، در وسط چهارچوب Schuman قرار گرفت ، که از تمام ساختمان های اطراف و عابران پیاده روی قابل مشاهده است. شرکت کنندگان با استفاده از #EndTheCageAge پیام های جشن ، عزم و امید را در رسانه های اجتماعی با یکدیگر به اشتراک گذاشتند.

نمایندگان سازمان های مردم نهاد سخنرانی هایی پرشور در مورد اهمیت این ECI برای حیوانات مزرعه و شهروندان اتحادیه اروپا و همچنین در مورد تلاش مشترک فوق العاده بیش از سازمان های غیردولتی 170 ارائه دادند. did € e ما این کار را کردیم! همه ما ، به عنوان دوست ، به عنوان رفقا ، به عنوان حامی حیوانات جمع شدیم. و شما می دانید چه چیزی - ما سیستم را شکستیم - قاره را ایستادیم تا به قفس نگوییم.

year € year سال پیش ، ما در حال فکر کردن برای به چالش کشیدن بود. ECI برای پایان دادن به قفس حیوانات مزرعه. این یک دستور کوتاه نیست ، زیرا اکثر ECI ها در گذشته شکست خورده اند ، گفت: فیلیپ لیمبریدی ، مدیر عامل شرکت Compassion in Farming World. hard € work کار سخت به اینجا متوقف نمی شود - اکنون باید این حساب ECI را از طریق کار وکالت و قانونگذاری محاسبه کنیم. â €

مارتینا استفانی ، مدیر حیوانات مزرعه و تغذیه چهار پنجه ، اظهار داشت: این ECI نشان داده است كه شهروندان اروپایی در مورد آنچه كه در صنعت دامداری اتفاق می افتد بسیار اهمیت می دهند. آنها با سازمانهایی از کشورها و پیشینه های مختلف ایستاده اند که در پشت هدف پایان دادن به عصر قفس متحد شده اند. ما مطمئن خواهیم شد که صدای آنها شنیده می شود. امروز این جنبش تاریخ ساخت ، اما ما تا زمانی که به هدف خود نرسیم و قفس ها در سرتاسر اروپا ممنوع شود ، استراحت نخواهیم کرد.

نمایندگان مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اهمیت پایان دوره قفس ECI و چگونگی نتیجه آن به نهادهای اتحادیه اروپا گفتند که زمان اقدام فوری فرا رسیده است.

Eleonora Evi ، نماینده پارلمان اروپا ، معاون رئيس جمهور از گروه بین المللی بهزیستی حیوانات و به عنوان رئیس گروه کار بدون قفس ، گفت: "امروز ما یک موفقیت رکورددار را جشن می گیریم. بیش از 1.6 میلیون شهروند از سراسر اروپا با صدای بلند و واضح گفتند: ما اکنون حیوانات را می خواهیم از قفس بیرون بیاوریم! همراه با دیگر نمایندگان مجلس نمایندگان ، ما اطمینان خواهیم داد كه كمسیون اروپا از نادیده گرفتن مطالبات شهروندان خود متوقف شده و قفس كشاورزی را ممنوع می كند. "

EU € EU اتحادیه اروپا ادعا می کند که بالاترین استانداردهای رفاه حیوانات در جهان است ، اما هنوز هم حیوانات را در قفس قفل می کند. صدها میلیون حیوانات مزرعه در اتحادیه اروپا روزانه رنج می برند ، قادر به بیان رفتارهای طبیعی خود نیستند ، گفتند آنجا هزکامپ ، نماینده پارلمان اروپا ، رئیس گروه بین المللی بهزیستی حیوانات و رئیس رئیس گروه کاری بدون قفس. 's €'s زمان طولانی اتحادیه اروپا وارد قرن 21st شد. شکنجه این موجودات بی گناه و احساساتی باید یک بار و برای همیشه پایان یابد. "

یکی از مهمترین جنبه های روز لحظه ای بود که آنجلینا برلینگ ، شهروند ایتالیایی ، سخنرانی خود را به نمایندگی از بیش از 1.6 میلیون شهروند اتحادیه اروپا ارائه داد. او برای ECI کارزار کرد و بیشتر از امضاهای دیجیتالی و کاغذی 2,000 را جمع آوری کرد. "آنجلینا گفت:" این یک سفر شخصی عالی بوده است که بخشی از موفقیت های کلی این کمپین باشید. " result € result نتیجه این طومار ، امید به دنیای بهتری را برای حیوانات انسانی و غیر انسانی به ارمغان می آورد. امروز امروز اینجا هستم که یک بار دیگر فریاد بزنم: پایان قفس! â €

اطلاعات بیشتر درباره End the Cage Age ECI

The End the Cage Age ECI در 11 سپتامبر ، 2019 بسته شد ، و در طی یک دوره 1.6 ماه بیش از 12 میلیون امضا به دست آورد. این یکی از مهمترین روز برای حیوانات مزرعه ای است که جهان تاکنون دیده است.

هدف از پایان دوره قفس ECI پایان دادن به استفاده از قفس حیوانات مزرعه در سراسر اروپا است. بیش از 300 میلیون خوک ، مرغ ، خرگوش ، اردک ، بلدرچین و گوساله در قفس در سرتاسر اتحادیه اروپا زندانی می شوند. بیشتر قفسها بی ثمر ، گرفتگی هستند و فضای حیوانات را برای حرکت آزادانه یا بیان رفتارهای طبیعی خود انکار نمی کنند. قفس ها بی رحمانه و کاملاً غیر ضروری هستند.

End the Cage Age ECI یک تلاش مشترک بوده است ، جایی که دلسوزی در مزرعه جهانی با سازمان های غیردولتی 170 از سراسر اروپا به نیروها پیوست. گروه های محیط زیست ، حقوق مصرف کننده و حمایت از حیوانات ائتلاف گسترده ای را برای تجمع شهروندان از هر گوشه این قاره تشکیل دادند. این اولین بار در طول تاریخ است که این تعداد سازمان اروپایی برای حیوانات مزرعه گرد هم آمده اند.

منبع :: خوراک خبرنگار اتحادیه اروپا

نظرات

نظرات

دسته بندی: انرژی, دستهبندی نشده

درباره نویسنده ()

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز علامتگذاری شدهاند *