#Elcogen - â،¬12 میلیون وام از اتحادیه اروپا به # شرکت سلول سوختی اتریش می رود

| فوریه 11، 2019 | 0 نظرات

By خبرنگار خبرنگار اتحادیه اروپا

در تالین، کمیسیون اروپا و بانک سرمایه گذاری اروپا (EIB) امضا â،¬12 میلیون وام با شرکت استونی الكوژن.

این وام اول در کشورهای بالتیک زیر است برنامه InnovFin. InnovFin یک طرح مالی اتحادیه اروپا برای شرکت های نوآورانه است که توسط برنامه تحقیق و نوآوری اتحادیه اروپا Horizon 2020 پشتیبانی می شود. این تامین مالی Elcogen را قادر خواهد ساخت تا فناوری سلول سوختی بسیار کارآمد خود را به بازار عرضه کند.

کارلوس معدس، عضو کمیسیون تحقیق، علم و نوآوری، گفت: "این معامله با Elcogen یک مثال خوب است که آینده نوآوری مبتنی بر علم است. در حال حاضر ما در حال پیشرفت در آینده به یک منبع انرژی و آب و هوای مقاوم در برابر آینده است و ما نیاز به آوردن ایده های بیشتر مانند این به بازار با کمک بودجه اتحادیه اروپا.

سلول های سوختی نسل جدیدی از فن آوری انرژی پاک هستند که برق پاک را با کارآیی و ایمن تر انجام می دهند. سلول های سوختی می توانند هیدروژن سبز تولید کنند که نقش مهمی در آینده ذخیره سازی انرژی بازی خواهد کرد. بنابراین فناوری سلول سوختی در قلب یک استراتژی انرژی اروپا و جهانی است که با هدف کاهش استفاده از سوخت های فسیلی و محدود کردن انتشار CO2 توسط 40٪ در 2030 است. یک اتحادیه انرژی کاملا مجتمع با پیش بینی سیاست تغییرات اقلیمی، تضمین امنیت عرضه انرژی مقرون به صرفه و پایدار برای همه اروپایی ها یکی از اولویت های اصلی کمیته یونکر است.

مذاکرات در مورد بسته انرژی پاک برای همه اروپایی ها در سال گذشته به پایان رسیده است، آنها یک عنصر ضروری برای تکمیل اتحادیه انرژی هستند. وام موافقت شده امروز شرکت را قادر به سرمایه گذاری در تحقیق و توسعه سلول های سوخت، افزایش حجم تولید و شروع فرآیندهای تولید انبوه خود می کند.

این فراهم می کند Elcogen با فرصتی برای آوردن راه حل های رقابتی مبتنی بر سلول های الکتریکی و هیدروژن به بازار جرم و دیدار با تقاضای رو به رشد از مشتریان، از جمله شرکت های صنعتی پیشرو در اروپا و آسیا. در تکمیل، Elcogen قصد دارد حدود 2 میلیون سلول در سال تولید کند، که به دلیل ظرفیت الکتریکی 50MW است.

اطلاعات بیشتر در دسترس است آنلاین.

منبع :: خوراک خبرنگار اتحادیه اروپا

نظرات

نظرات

دسته بندی: انرژی, دستهبندی نشده

درباره نویسنده ()

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز علامتگذاری شدهاند *