#EHDS - روزهای میراث اروپا 2019: اروپایی ها و گردشگران می توانند در بیش از 70,000 رویدادهای فرهنگی در سراسر قاره شرکت کنند

| اوت 12، 2019 | 0 نظرات

By خبرنگار خبرنگار اتحادیه اروپا

2019Â روزهای میراث فرهنگی اروپاÂ (#EHD) ، ابتکار عمل مشترک کمیسیون اروپا و شورای اروپا از زمان 1999 ، و توسط the supported پشتیبانی می شود برنامه خلاق اروپاfrom از اوت تا اکتبر در سراسر اروپا برگزار می شود.

موضوع امسال است هنر و سرگرمی. درگیر رویدادهای 70,000 ، روزهای میراث اروپایی بزرگترین رویداد فرهنگی مشترک در این قاره است. آنها ارزش میراث مشترک ما را به نمایش می گذارند ، و بر ضرورت حفظ آن برای نسل های فعلی و آینده تأکید می کنند. به عنوان مثال فعالیت ها شامل جشنواره ها ، نمایشگاه ها ، کارگاه های صنایع دستی ، همایش ها و تورها است. از نمایش های خیابانی گرفته تا سالن های کنسرت ، تئاترهای سنتی و موزه ها گرفته تا سینما و رسانه های اجتماعی ، میراث تفریحی اروپا در صحنه های محلی ، ملی و اروپایی برای بازدید کنندگان و میهمانان اروپا و خارج از کشور اجرا خواهد شد. همچنین نقش فناوریهای جدید دیجیتال در میراث و حفاظت از آن برای آینده مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

تیبور ناوکراسی ، نماینده آموزش ، فرهنگ ، جوانان و ورزش گفت: â € - روزهای میراث اروپا فرصتی عالی برای شهروندان اروپایی است تا بتوانند با میراث فرهنگی خود ارتباط برقرار کنند. آنها عنصر مهمی از چارچوب اقدام اروپا است که من در دسامبر گذشته ارائه کردم تا اطمینان حاصل شود که سال میراث فرهنگی 2018 اروپا در طولانی مدت تأثیر دارد. از آنجا که میراث برای جوامع ما بسیار اساسی است و برای پیوند گذشته ما با آینده ما ، باید جایگاه خود را در قلب زندگی روزمره شهروندان قرار دهد. روزهای میراث اروپایی نقش مهمی در راستای آوردن آن در آنجا دارند

روزهای میراث اروپایی شهروندان را گرد هم آورده و بعد اروپایی میراث فرهنگی را در کشورهای امضا کننده 50 برجسته می کند کنوانسیون فرهنگی اروپا. اطلاعات بیشتر را می توان یافت اینجا را انتخاب کنید..

منبع :: خوراک خبرنگار اتحادیه اروپا

نظرات

نظرات

دسته بندی: انرژی, دستهبندی نشده

درباره نویسنده ()

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز علامتگذاری شدهاند *