#EAPM - بودجه بیشتر برای مراقبت های بهداشتی ، کمبود داروهای فرانسوی و کنگره سرطان در افق

| سپتامبر 15، 2020 | 0 نظرات

By خبرنگار بهداشت

روز خوب برای همه و همه ، و به روز رسانی اتحاد اروپا برای پزشکی شخصی (EAPM) برای اواسط سپتامبر خوش آمدید. اخباری پیش از اصلاحات بهداشتی در بودجه اتحادیه اروپا و عواقب ناشی از سرطان در طی COVID-19 ،Â می نویسد EAPM اجرایی مدیرعامل Denis هرگن.

مثل همیشه ، فریادی کوتاه برای رویدادهای آینده EAPM - "ما جلسه ESMO خود را در روز جمعه (18 سپتامبر) برگزار می کنیم ، ثبت نام کنید" اینجا کلیک نماییددستور جلسه اینجا کلیک نمایید، و EAPM مشتاقانه منتظر شرکت در کنفرانس ریاست اتحادیه اروپا آلمان در تاریخ 12 اکتبر است اینجا کلیک نمایید، ثبت نام اینجا کلیک نمایید، بنابراین بسیاری از منتظر است.

اتحادیه اروپا در بودجه بعدی اتحادیه اروپا به "بودجه قابل ملاحظه ای بیشتر" برای سلامتی چشم دوخته استÂ

بروکسل در تلاش است تا با دستیابی به بودجه بهداشتی بیشتر و اختیارات بیشتر برای مداخله در سیستم های بهداشتی عضو ، نقش بیشتری در بهبود ویروس کرونا برای خود ایجاد کند. آن بوچر ، مدیر کل کمیسیون اروپا برای سلامت و ایمنی مواد غذایی ، به نمایندگان پارلمان اروپا گفت: "ما در حال کار بر روی یک برنامه بهداشتی هستیم که بودجه قابل توجهی بیشتری داشته باشد."

اظهارات وی محتویات یک پیشنهاد فاش شده برای ایجاد یک برنامه بهداشتی مستقل اتحادیه اروپا را که شامل اختیارات جدیدی در زمینه بهداشت است ، در بودجه بلند مدت اصلاح شده کمیسیون تأیید کرد. این اقدام تصمیم دولت قبلی اتحادیه اروپا تحت نظر ژان کلود یونکر را برای تلفیق هزینه های بهداشتی با چندین برنامه دیگر در یک برنامه بزرگتر به نام صندوق اجتماعی اروپا از بین می برد.

بوکر به اعضای کمیته محیط زیست ، بهداشت عمومی و ایمنی مواد غذایی گفت: به دنبال بحران COVID-19 ، بروکسل باید نقش بیشتری در "آزمایش های استرس" سیستم های بهداشتی کشورهای عضو داشته باشد. بوچر گفت: "نظارت دقیق در سالهای آینده قطعاً در اولویت خواهد بود." در حال حاضر ، اتحادیه اروپا نقشی در نظارت بر برنامه های آمادگی بهداشت دارد - اگرچه این امر به "تجزیه و تحلیل میز" از بروکسل محدود می شود ، اختیارات بیمارستان های آزمایش استرس و سایر مراکز بهداشتی ، شامل بازرسی فیزیکی از طرف مقامات اتحادیه اروپا ، پیشنهادهای مورد بحث است.

عواقب سرطان

تأثیر COVID-19 بر روی سیستم مراقبت های بهداشتی اتحادیه اروپا لرزه ای بوده است ، بحرانی که در سطح جهانی تقسیم شده است. حرفه پزشکی باید روی پاهایش فکر می کرد تا به خواسته های بیماری همه گیر پاسخ دهد. اما ، با انجام این کار ، هر رشته پزشکی از عمل عمومی گرفته تا مراقبت تسکینی ضربه بزرگی به آن وارد شده است. نگرانی ویژه این است که چگونه تأخیر در غربالگری ، تشخیص و درمان سرطان بر میزان مرگ و میر و مرگ و میر تأثیر گذاشته است ، به نظر می رسد که میزان مرگ و میر ناشی از سرطان طی سالهای آینده به طور قابل توجهی افزایش یابد.

این تأخیرهای تشخیصی و درمانی در عین نابودی ، یک مشکل از پیش موجود - کمبود نگرانی دانش در بین مردم درباره برخی از سرطان های حداقل زنده مانده و علائم آنها را تشدید می کند.

پیش بینی های مختلفی در مورد تأثیر همه گیری در مرگ و میر ناشی از سرطان صورت گرفته است ، برخی از کارشناسان هشدار می دهند که در نتیجه ممکن است تا 35,000 مرگ اضافی رخ دهد. بسیاری از این مرگ ها ممکن است به دلیل تأخیر در درمان رخ دهد - نتیجه موج دار شدن جراحی های لغو شده ، جلسات شیمی درمانی و رادیوتراپی. تاثیری که COVID-19 بر سطح مراقبت از بیماران سرطانی داشته است گسترده است و کشورهای دیگر ، مانند ایالات متحده ، تأخیر در مراقبت از سرطان را تجربه می کنند. تحقیقات نشان داد که 44٪ از بازماندگان سرطان پستان در مراقبت تاخیر تجربه کرده اند ، 79٪ اظهار داشتند که شکست اصلی در قرارهای بعدی است. Â

گفته شد ، اکثر پاسخ دهندگان اظهار داشتند که درمان آنها به جای لغو اصلاح شده است. برای اضافه کردن این ، بسیاری از بیماران - "ترس از ویروس -" در وهله اول خود را در پزشک عمومی خود معرفی نمی کنند. اتحادیه علیه سرطان همچنین از بیماران خواسته است شواهد کمبود داروهای سرطانی را ارائه دهند. طبق یک نظرسنجی به سفارش این سازمان ، 75٪ از کارکنان مراقبت های بهداشتی در آنکولوژی با کمبود این داروها روبرو شده اند.

گالینا از اکتبر به عنوان رئیس SANTE فعالیت خواهد کرد

یک مقام کمیسیون تایید کرده است که ساندرا گالینا از اول اکتبر مدیر کل DG SANTE خواهد شد. این مقام مسئول افزود: گالینا ، در حال حاضر معاون مدیركل DG ، تا زمان تعیین جانشین و ورود به دفتر به عنوان رئیس آن فعالیت خواهد كرد. DG SANTE در روندی که اوایل سال جاری آغاز شد ، در حال سازماندهی مجدد است. تابستان آن بوچر ، رئیس فعلی DG SANTE ، تأیید کرد که در پایان ماه سپتامبر بازنشسته خواهد شد.

کمبود داروی فرانسه

با آسیب دیدگی شدید ویروس در معرض مرگ سخت ناشی از خفگی ، متخصصان مراقبت های تسکینی در فرانسه درگیر کمبود دارو هستند تا انسانی ترین عاقبت ممکن را به قربانیان بدهند. تیم های مراقبتی در شرق کشور که به شدت آسیب دیده اند ، تجربیات خود را در مورد چگونگی تصمیم گیری سخت در مورد اینکه چه کسی باید و چه تختخواب مراقبت های ویژه گرانبها قرار نمی دهد ، به اشتراک می گذارند.

پروفسور الیویه گوئرین ، رئیس انجمن جراحی شناسی و پیری پزشکی فرانسه (SFGG) استدلال کرد ، برای برخی از بیماران ، چنین رفتاری ممکن است بی معنی و بی رحمانه باشد. وی گفت: "انتخاب اینکه چه کسی باید احیا شود کاری است که تیم های مراقبت ویژه همیشه انجام می دهند." دکتر Thibaud Soumagne ، متخصص ریه ، که در یک بخش مراقبت های ویژه در Besancon نزدیک کار می کند ، حتی قبل از ویروس کرونا ، برای بیماران خاص با مشکلات مزمن که "مشکلات تنفسی شدید" دارند ، می دانیم که احیا در طولانی مدت مفید نیست. مرز سوئیس

پروفسور Regis Aubry ، رئیس سابق انجمن مراقبت از تسکین دهنده فرانسه (SFAP) ، که در یک واحد ویژه COVID-19 در بیمارستان دیگری در شرق فرانسه کار می کند ، گفت: قربانیان در حال مرگ بدون راحتی دوستان و خانواده هستند - از ترس عفونت - آنها باید زندگی خود را تا حد ممکن راحت کنند. وی به خبرگزاری فرانسه گفت: "فقط به دلیل اینکه در شرایط اضطراری قرار داریم ، نباید انسان بودن را فراموش کنیم." SFAP برای مشاوره کارکنان در خانه های سالمندان ، جایی که بیش از 2,000،XNUMX نفر در فرانسه از زمان آغاز همه گیری درگذشته اند ، یک خط تلفن دائمی ایجاد کرده است.

ترامپ از طرح هزینه دارو رونمایی کردÂ

رئیس جمهور آمریكا یك سری دستورات اجرایی در مورد سیاست های قیمت گذاری مواد مخدر امضا كرده و ادعا می كند اقدامات یك جانبه وی موفقیت آمیز است. چهار دستورالعمل اجرایی ترکیبی از پیشنهادهای گذشته و وعده های قدیمی تر است. این دستورات عبارتند از: احیای پیشنهاد کاخ سفید که اجازه می دهد داروهای خاصی از جمله انسولین از کانادا وارد شود. اجازه دادن به مراکز بهداشتی و درمانی جامعه واجد شرایط فدرال ، کلینیک هایی که بیماران کم درآمد را درمان می کنند انسولین تخفیف یافته و EpiPens برای خرید داروهای دیگر با تخفیف خریداری می کنند.

یک دستور به وزارت بهداشت و خدمات انسانی برای نهایی کردن قوانینی که از حمایت قانونی برای تخفیف پرداخت شده توسط سازندگان دارو به مدیران مزایای داروخانه (â € BPBMs € €) و الزام این تخفیف ها به مصرف کنندگان Medicare Part D در پیشخوان داروخانه منتقل می شود. تجدید م componentلفه وعده داده شده در سیاست قیمت گذاری داروهای تجویز شده وی که قیمتی را که Medicare برای داروهای تجویز شده توسط پزشکان می پردازد با قیمت های مذاکره شده توسط دولت های خارجی گره می زند.

کمیسیون آزمایش سرویس درگاه همکاری برای ردیابی و هشدار برنامه ها را شروع می کند

برای بهره برداری کامل از پتانسیل برنامه های ردیابی و هشدار دهنده تماس مجاور تلفن همراه برای از بین بردن زنجیره عفونت های ویروس کرونا و نجات جان انسان ها ، کمیسیون در حال راه اندازی سرویس دروازه قابلیت همکاری برنامه های ملی در سراسر اتحادیه اروپا است. با شروع آزمایش زیرساخت ها توسط گروهی از کشورهای عضو ، یک مرحله مهم بدست آمده است

کمیسیون برنامه های آزمایشی بین سرورهای باطن برنامه های رسمی جمهوری چک ، دانمارک ، آلمان ، ایرلند ، ایتالیا و لتونی و یک سرور دروازه تازه تاسیس را آغاز کرده است. تیری برتون ، کمیسر بازار واحد گفت: بسیاری از کشورهای عضو برنامه های ردیابی و هشدار دهنده تماس ملی را اجرا کرده اند. اکنون وقت آن فرا رسیده است که کاری کنیم آنها با یکدیگر تعامل داشته باشند. سفر و تبادل شخصی هسته اصلی پروژه اروپا و بازار واحد است

دروازه این امر را در این مواقع شیوع همه جانبه تسهیل می کند و جان انسان ها را نجات می دهد. "استلا کریاکیدیس ، کمیسر بهداشت و ایمنی غذا افزود:" برنامه های ردیابی و هشدار ویروس کرونا برای کار در خارج از مرزها می توانند ابزار قدرتمندی در تلاش برای جلوگیری از گسترش COVID باشند -19 با افزایش مجدد موارد ، برنامه ها می توانند سایر اقدامات مانند افزایش تست و ردیابی تماس دستی را تکمیل کنند. اگر به اندازه کافی استفاده شود ، آنها می توانند به ما کمک کنند تا زنجیره انتقال را بشکنیم. ما جنگ در همه جبهه ها علیه بیماری همه گیر را متوقف نخواهیم کرد

Brexit ... دوباره

نخست وزیر انگلیس ، بوریس جانسون ، روز دوشنبه (14 سپتامبر) در حالی که به تصویب اولیه طرح نقض پیمان Brexit دست یافت ، اتحادیه اروپا را مورد انتقاد قرار داد و گفت که این اقدام به دلیل اینکه اتحادیه اروپا از "دورگرد از روی میز" خودداری کرده بود ، مورد نیاز بود. € در مذاکرات تجاری جانسون به اصطلاح در رأی گیری پارلمان در رأی گیری در لایحه 340 به 263 قانون داخلی برنده شد. یک اصلاحیه مخرب اندکی قبل شکست خورد ، اگرچه وی با شورش فزاینده ای در حزب خود روبرو خواهد شد.

در دید پایان می یابد؟ (مانند این به روزرسانی)

روبرتو اسپرانزا ، وزیر بهداشت ایتالیا در مصاحبه ای با روبرو اسپرانزا ، وزیر بهداشت ایتالیا گفت ، همه گیری ویروس کرونا پایان یافته است ، اما مردم باید کمی بیشتر به این بیماری آویزان شوند. جمهوریÂ آخر هفته منتشر شد. اسپرانزا افزود: "ما باید فاصله خود را حفظ کنیم ، ماسک بزنیم و دست های خود را بشوییم" ، اسپرانزا افزود ، این امر برای همیشه دوام نخواهد داشت اما احتمالاً فقط در پاییز و زمستان خواهد بود. کلمه کلیدی مجاورت است: اولین جایی که افراد باید درمان شوند باید در خانه باشد. اسپرانزا افزود: ما یکی از قدیمی ترین جمعیت در جهان را داریم و تعداد بیماران مبتلا به مزمن در حال افزایش است و آنها در بیمارستان ها درمان نمی شوند.

و این همه چیز از EAPM در حال حاضر است - یک هفته عالی داشته باشید ، ایمن بمانید ، بعداً این هفته را می بینید تا دوباره به روز شوید.

منبع :: خوراک خبرنگار اتحادیه اروپا

نظرات

نظرات

دسته بندی: انرژی, دستهبندی نشده

درباره نویسنده ()

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز علامتگذاری شدهاند *