# برنامه بهبودی COVID-19 ، بودجه احتمالی اتحادیه اروپا ، لاستیک

| ممکن است 12، 2020 | 0 نظرات

By خبرنگار خبرنگار اتحادیه اروپا

در طول یک جلسه عمومی که از چهارشنبه (13 مه) آغاز می شود ، نمایندگان مجلس نمایندگان اروپا بررسی می کنند که چگونه بودجه اتحادیه اروپا می تواند به اروپا کمک کند تا از بحران COVID-19 خارج شود و همچنین به قوانین جدید در مورد برچسب زدن لاستیک رأی دهد.

پشتیبانی از اقتصاد

به دلیل شیوع تاج ویروس ، اقتصاد به شدت کند شده است و اتحادیه اروپا به دنبال راه هایی است که بتواند دوباره آن را ادامه دهد. انتظار می رود کمیسیون اروپا پیشنهادی جدید برای بودجه بزرگتر اتحادیه اروپا برای 2021-2027 برای حمایت از بهبود ارائه دهد. نمایندگان مجلس شورای اسلامی روز چهارشنبه این موضوع را با کمیسیون و شورای مذاکره می کنند و بعداً در هفته به قطعنامه رای می دهند.

دستیابی به توافق در مورد یک برنامه مالی چند میلیارد یورویی زمان می برد و بیشتر و بیشتر می شود که احتمالاً تا قبل از شروع اجرای بودجه 2021-2027 تأخیر وجود داشته باشد. نمایندگان مجلس نمایندگان روز چهارشنبه در مورد قطعنامه رای می دهند و از کمیسیون خواسته اند تا 15 ژوئن پیشنهاد بودجه احتمالی را ارائه دهد تا از ایجاد مزاحمت برای کشاورزان ، شرکت ها و سازمان هایی که در بودجه اتحادیه اروپا حساب نمی شوند جلوگیری شود.

پیدا کردن آنچه اتحادیه اروپا برای مبارزه با COVID-19 و کاهش تأثیر آن انجام می دهد.

برچسب زدن لاستیک

پارلمان رای خواهد دادÂ قوانین جدید برچسب زدن لاستیکÂ روز چهارشنبه که اطمینان خواهد داد كه مصرف كنندگان از اطلاعات لازمه در انتخاب لاستیک های كارآمد در هنگام خرید استفاده كنند.

با برنامه های ردیابی تماس بگیرید

برنامه های تلفن همراه می توانند متحد قدرتمندی در مبارزه با COVID-19 باشند زیرا می توانند به ردیابی افرادی که در تماس با یک شخص آلوده بوده اند کمک کند. با این حال ، نمایندگان مجلس شورای اسلامی می خواهند اطمینان حاصل كنند كه مطابقت دارند قوانین حفاظت از داده ها. بحث عمومی در مورد این موضوع روز پنجشنبه (14 مه) برگزار می شود.

مجارستان

بحران coronavirus منجر شده استÂ نگرانی های جدید در مورد قانون در مجارستان از آنجا که دولت در بوداپست اکنون توانایی فرماندهی با فرمان برای مدت نامحدودی را دارد. نمایندگان مجلس شورای اسلامی روز چهارشنبه در مورد اوضاع با شورای و کمیسیون گفتگو می کنند.

استفاده مجدد از آب

روز چهارشنبه پارلمان در مورد قوانینی برای ترویج استفاده مجدد از آب در آبیاری كشاورزی برای كمك به کاهش فشار روانی در تأمین آب رای خواهد داد

بودجه اتحادیه اروپا

نمایندگان مجلس نمایندگان روز چهارشنبه درمورد تأیید اجرای بودجه اتحادیه اروپا در سال 2018 توسط نهادها و سازمانهای مختلف ، در آنچه که به عنوان روش تخلیه شناخته می شود ، رای خواهند داد.

کمیته

کمیته های پارلمانیÂ این هفته همچنین برای گفتگو با طیف وسیعی از موضوعات از برنامه های اتحادیه اروپا برای ایجاد اقتصاد مدور بر اساس استفاده مجدد و بازیافت محصولات و تنوع زیستی تا تحرک پایدار و مسائل اخلاقی پیرامون هوش هنری برگزار می شود.

منبع :: خوراک خبرنگار اتحادیه اروپا

نظرات

نظرات

دسته بندی: انرژی, دستهبندی نشده

درباره نویسنده ()

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز علامتگذاری شدهاند *