کمیته گابریل در برلین برای شرکت در جشنواره بین المللی فیلم بین المللی برلین با مبلغ â،¬1.7 میلیون در صندوق های اتحادیه اروپا

| فوریه 11، 2019 | 0 نظرات

By خبرنگار خبرنگار اتحادیه اروپا

امسال جشنواره برلین فیلم و همچنین مسابقات موازی آن، پانوراما، نسل و بریلال ویژه، فیلمهای 24 را که توسط MEDIA حمایت می شود، حمایت می کند. برنامه حمایت اتحادیه اروپا برای صنعت صوتی و تصویری اروپایی، با بیش از Â،1.7 میلیون.

پنج فیلم حمایت شده توسط MEDIA در سال جاری برای برنده شدن خرس طلایی رقابت می کنند Gospod postoi، imeto I Petrunija (خدا وجود دارد، نام او Petrunija است) توسط Teona Strugar Mitevska (مقدونیه / بلژیک / اسلوونی / کرواسی / فرانسه)؛  الیسا و مارسلاتوسط ایزابل Coixet (اسپانیا)؛  گرت جونز (آقای جونز) توسط Agnieszka هلند (لهستان / انگلستان / اوکراین)؛  خروج و سرقت اسب هاتوسط Hans Petter Moland (نروژ / سوئد / دانمارک) و محبت غریبه ها توسط Lone Scherfig (دانمارک / کانادا / سوئد / فرانسه / آلمان) .Â

نسخه جدیدی از آن انجمن فیلم اروپا در همان زمان، با تمرکز بر زیرنویس و دوبله سازی به عنوان اجزای ضروری برای گردش کارهای اروپایی، برگزار می شود. پیش از سخنرانی او در روز دوشنبه 11 فوریهماریا گابریل، عضو کمیسیون اقتصاد دیجیتال و جامعه، گفت: "من بسیار افتخار می کنم که فیلم های حمایت شده از رسانه ها دوباره در جشنواره بین المللی فیلم برلین به خوبی نشان داده شده است. برنامه MEDIA به طور مداوم از تنوع فرهنگی و زبانی پشتیبانی می کند و به ایجاد یک ژانر فیلم اروپایی که هرگز پیش از آن وجود نداشته است، کمک کرده است. این همچنین به اهداف سیاست های ما در راستای یک بازار واحد دیجیتال کمک کرده است. MEDIA یک جواهر است و ما همچنان اطمینان حاصل خواهیم کرد که برنامه برای چالش هایی که پیش روی ما دارد، مناسب است. "

کمیسیون همچنین میزگردی را در برنامه MEDIA آینده سازماندهی خواهد کرد، جایی که او با ذینفعان اصلی در مورد اقدامات لازم برای بهبود تعادل جنسیتی در بخش تولید فیلم های اروپایی بحث خواهد کرد. در حاشیه جشنواره، Â و در ابتکار مرکز اینترنت امن تر آلمان، کمیسر از یک مدرسه آلمانی با ویم وندرز، فیلمساز برنده جایزه، برای بحث در مورد مسائل ایمنی آنلاین با دانش آموزان بازدید خواهد کرد.

اطلاعات بیشتر آنلاین در دسترس است اینجا را انتخاب کنید.زاده

منبع :: خوراک خبرنگار اتحادیه اروپا

نظرات

نظرات

دسته بندی: انرژی, دستهبندی نشده

درباره نویسنده ()

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز علامتگذاری شدهاند *