کمیسر آریاس کیته در کاستاریکا برای گفتگوی وزیران پیش از #UNClimateConference

| اکتبر 8، 2019 | 0 نظرات

By خبرنگار خبرنگار اتحادیه اروپا

پیش از کنفرانس بعدی آب و هوا سازمان ملل (COP25) که در سانتیاگو د شیلی در 2-13 دسامبر 2019 برگزار می شود ، کمیسر امور اقلیمی و انرژی Miguel Arias Caà ±te (در تصویر) در ماه اکتبر در XAUMX-8 در کاستاریکا در گفتگوی وزیران در مورد تغییر اوضاع شرکت خواهد کرد.

وزرا در مورد موضوعات کلیدی در دستور کار COP25 آینده در سانتیاگو ، شیلی از 2-13 دسامبر ، از جمله بازارهای بین المللی کربن ، آخرین مورد برجسته "دفترچه راهنمای" برای اجرای توافق نامه پاریس که سال گذشته توافق شد ، بحث خواهند کرد. COP24 در Katowice. مباحث مربوط به وزیران و سایر رویدادها همچنین مباحثی از قبیل از دست دادن و آسیب در اثر تأثیر تغییرات آب و هوایی ، جنسیت و تغییرات آب و هوایی و نقش شهرها ، راه حل های مبتنی بر طبیعت و اقیانوس ها در اقدامات اقلیمی را شامل می شود.

اتحادیه اروپا خوشحال است که از طریق EUROCLIMA + پشتیبانی مالی برای COP ، COP قبل از COP و سرمایه گذاری های زیادی را برای فعالیت های مقاوم در برابر کم کربن و مقاومت در برابر آب و هوا در منطقه آمریکای لاتین ارائه دهد. این نشست به دنبال اجلاس کنفرانس اقلیمی که توسط دبیرکل سازمان ملل متحد آنتونیو گوترس در 23 تشکیل شدrd سپتامبر برای تقویت جاه طلبی جهانی در مورد وضعیت آب و هوا و سرعت بخشیدن به سرعت عمل برای اجرای توافق نامه پاریس. در این اجلاس ، اتحادیه اروپا مجددا تأیید شدcommitment تعهد خود برای تسریع جاه طلبی. اتحادیه اروپا نخستین اقتصاد بزرگ است که به وجود آمده است چارچوب قانونی الزام آور تعهدات خود را مطابق توافق نامه پاریس تحقق بخشد و با موفقیت در جهت دستیابی به یک اقتصاد تولید گازهای گلخانه ای کم ، با هدف رسیدن به ... بی طرفی آب و هوا توسط 2050.

کمیسر آریاس کاشیت اظهار داشت: Union € Union اتحادیه اروپا با تحقق تعهدات ما در خانه و ادامه همکاری با شرکای بین المللی برای بالا بردن جاه طلبی جهانی و سرعت بخشیدن به اقدامات خود ، همچنان بر اقدامات اقلیمی پیشتاز است. در سانتیاگو ، ما متعهد هستیم كه در بخش باقیمانده بازارها دستورالعمل كاتوویتس ، نتیجه محكمی را بدست آوریم. برای اطمینان از اجرای کامل و سریع توافق نامه پاریس ، زمان دیگری ضرر ندارد. جنبش اقلیمی در سراسر جهان فراخوانی برای اقدام برای همه ما است و اروپا در حال پاسخ دادن به این تماس است. €

منبع :: خوراک خبرنگار اتحادیه اروپا

نظرات

نظرات

دسته بندی: انرژی, دستهبندی نشده

درباره نویسنده ()

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز علامتگذاری شدهاند *