کمیسیون نسخه جدیدی از #CulturalAndCreativeCitiesMonitor 2019 را راه اندازی کرد

| اکتبر 8، 2019 | 0 نظرات

By خبرنگار خبرنگار اتحادیه اروپا

امروز (8 اکتبر) ، کمیسیون اروپا نسخه دوم آن را منتشر کرد مانیتور شهرهای فرهنگی و خلاقابزاری که برای محک و تقویت پتانسیلهای خلاقانه و فرهنگی شهرهای اروپا طراحی شده است ، که برای رشد اقتصادی و انسجام اجتماعی بسیار حیاتی است. پس از موفقیت چاپ اول در 2017 ، نسخه 2019 تصویری به روز شده از غنای فرهنگی و خلاقانه اروپا را در نمونه گسترده ای از شهرهای 190 در کشورهای 30 از جمله نروژ و سوئیس ارائه می دهد.

مانیتور توسطÂ مرکز تحقیقات مشترک، خدمات علمی و دانش کمیسیون ، و با یک ابزار آنلاین تجدید نظر همراه شده است که شهرها را قادر می سازد اطلاعات خود را برای پوشش های عمیق تر و معیارها اضافه کنند. وزیر امور خارجه ، آموزش ، فرهنگ ، جوانان ، تیبور ناوراسیكس ، مسئول مركز تحقیقات مشترک ، گفت: "چاپ اول مانیتور شهر فرهنگی و خلاق به اثبات رسیده كه موفقیت آمیز بوده است و شهرها را در سراسر اروپا قادر می سازد تا با مهار بهتر هرچه بهتر توسعه خود را توسعه دهند. دارایی های فرهنگی من اطمینان دارم که نسخه دوم ، گسترش یافته برای مسئولان شهری ، بخشهای فرهنگی و خلاق و خود شهروندان نیز به همان اندازه مفید خواهد بود. این مانیتور نمونه ای عالی از چگونگی توانمندی مرکز تحقیقات مشترک توانمند سازندگان سیاست گذاری و کمک به بهبود کیفیت زندگی شهروندان از طریق ابزارهای مشخص و مبتنی بر شواهد است. "

این مانیتور از سیاست های اتحادیه اروپا در زمینه فرهنگ حمایت می کند: این پایه ای برای ارزیابی اثرات اقتصادی بود که زیربنای آن بود 2018 â € "برنامه فرهنگی جدید اروپا"، و یکی از اقدامات موجود در â € ~چارچوب اقدام اروپا برای میراث فرهنگی "Â برای اطمینان از اطمینان از این امر سال اروپا میراث فرهنگی 2018 تأثیر ماندگار دارد مانیتور شهرهای فرهنگی و خلاق که در ژوئیه 2017 آغاز به کار کرد ، از اطلاعات کمی و کیفی برای سنجش پتانسیل فرهنگی و خلاق شهرها استفاده می کند. انتظار می رود این مانیتور هر دو سال یکبار به روز شود.

OOF اطلاعیه مطبوعاتی، Â پرسش و پاسخÂ و Â برگه های اطلاعاتی کشور 28Â آنلاین در دسترس هستند

منبع :: خوراک خبرنگار اتحادیه اروپا

نظرات

نظرات

دسته بندی: انرژی, دستهبندی نشده

درباره نویسنده ()

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز علامتگذاری شدهاند *