کمیسیون طرح کمک هزینه مستقیم آلمان را برای حمایت از شرکت های آسیب دیده از شیوع # کروناویروس تصویب می کند

| مارس 25، 2020 | 0 نظرات

By خبرنگار خبرنگار اتحادیه اروپا

کمیسیون اروپا یک طرح آلمانی برای حمایت از شرکتهای تحت تأثیر شیوع کروناویروس مطابق با قوانین کمک های دولتی اتحادیه اروپا یافته است. این طرح تحت قانون تصویب شد چارچوب موقت کمک دولت برای حمایت از اقتصاد در زمینه شیوع COVID-19Â در کمیسیون در 19 مارس 2020 تصویب شد.

آلمان طرحی را برای شرکتهای تحت تأثیر شیوع تاج ویروس تحت کمیسیون به کمیسیون ابلاغ کرد چارچوب موقت. این طرح با نام und € reBundesregelung Kleinbeihilfen 2020â aims ، با هدف اصلاح مشکلات موجود در شرکت ها و کمک به اطمینان حاصل شود که اختلالات ناشی از شیوع coronavirus باعث زنده ماندن آنها نمی شود. این کمک ها به صورت کمک های مستقیم ، پیش پرداخت بازپرداخت یا مزایای پرداخت مالیات و پرداخت صورت می گیرد.

کمیسیون دریافت که این طرح مطابق با شرایط مندرج در چارچوب موقت است. به طور خاص ، کمک ها از هر شرکت فعال در بخش شیلات و آبزی پروری و از 120,000 پوند برای هر شرکت فعال در تولید اولیه محصولات کشاورزی فراتر از 100,000،800,000 پوند نیست. برای سایر شرکتهای تحت تأثیر کمک شیوع کروناویروس از XNUMX پوند برای هر شرکت تجاوز نمی کند.

کمیسیون نتیجه گرفت که این اقدام به مدیریت تأثیر اقتصادی تاج ویروس در آلمان کمک خواهد کرد. لازم است ، متناسب با ماده 107 (3) (ب) TFEU و شرایط مندرج در چارچوب موقتی ، رفع یک آشفتگی جدی در اقتصاد یک کشور عضو ، مناسب و متناسب است.

بر این اساس ، کمیسیون اقدامات تحت قوانین کمک های دولت اتحادیه اروپا را تصویب کرد. معاون رئیس جمهور ، Margrethe Vestager ، مسئول سیاست رقابت ، گفت: "امروز ما یک طرح آلمانی را تصویب كردیم كه به شركت های تحت تأثیر شیوع كروناویروس از طریق بلاعوض مستقیم ، پیش پرداخت بازپرداخت یا مزایای مالیات و پرداخت كمك می كند. با استفاده از این طرح آلمانی ، که ما امروز در چارچوب موقت جدید کمک دولت تصویب کرده ایم ، ما همچنان با کشورهای عضو همکاری می کنیم تا از طریق این اوقات دشوار از حمایت به موقع از اقتصاد اطمینان حاصل کنیم.

نسخه کامل مطبوعات در دسترس است آنلاین.

منبع :: خوراک خبرنگار اتحادیه اروپا

نظرات

نظرات

دسته بندی: انرژی, دستهبندی نشده

درباره نویسنده ()

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز علامتگذاری شدهاند *