کمیسیون جبران خسارت به شرکتهای پر انرژی در # رومانی را برای هزینه های غیرمستقیم انتشار تأیید می کند

| ممکن است 12، 2020 | 0 نظرات

By خبرنگار خبرنگار اتحادیه اروپا

کمیسیون اروپا تصویب کرده است ، طبق قوانین کمک های دولت اتحادیه اروپا ، رومانیایی قصد دارد تا بخشی از شرکتهای پر انرژی را برای قیمت های بالاتر الکتریسیته ناشی از هزینه های انتشار غیرمستقیم تحت برنامه تجارت اتحادیه اروپا (ETS) جبران کند.

این برنامه دوره 2019-2020 را شامل می شود ، با بودجه موقت تقریباً 291 میلیون پوند (RON 1397m). در این اقدام شرکت های فعال در رومانی در بخش هایی که هزینه های قابل توجهی در برق دارند و به ویژه در معرض رقابت بین المللی قرار دارند ، سود خواهند برد. این غرامت از طریق بازپرداخت جزئی از هزینه های غیرمستقیم ETS به شرکت های واجد شرایط اعطا می شود. کمیسیون این معیار را طبق قوانین کمک های دولتی اتحادیه اروپا ، به ویژه آن ارزیابی کرد دستورالعملهای مربوط به اقدامات معینی در زمینه کمکهای دولت در زمینه طرح تجارت مجاز به انتشار گازهای گلخانه ای پس از سال 2012Â و دریافتند که مطابق با الزامات دستورالعمل ها است. به طور خاص ، این طرح از افزایش انتشار گازهای گلخانه ای جهانی به دلیل شرکت های مستقر در کشورهای خارج از اتحادیه اروپا با مقررات سختگیرانه محیطی کمتری جلوگیری می کند.

علاوه بر این ، کمیسیون نتیجه گرفت که کمک های اعطایی محدود به حداقل لازم است. اطلاعات بیشتر در مورد کمیسیون در دسترس خواهد بودÂ رقابتÂ وب سایت ، درÂ دولت کمک ثبت نامÂ تحت شماره پرونده SA.56403.

منبع :: خوراک خبرنگار اتحادیه اروپا

نظرات

نظرات

دسته بندی: انرژی, دستهبندی نشده

درباره نویسنده ()

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز علامتگذاری شدهاند *