کمیسیون €120 میلیون طرح اتریشی را تأیید کرد تا از شرکت های # استرالیای پایین تحت تأثیر شیوع ویروس # کرونا ویروس حمایت کند

| سپتامبر 14، 2020 | 0 نظرات

By خبرنگار خبرنگار اتحادیه اروپا

كمسیون یك طرح اتریشی 120 میلیون پوندی را برای حمایت از شركتهای اتریش سفلی كه تحت تأثیر شیوع ویروس كرونا قرار گرفته اند ، تصویب كرده است. این طرح تحت Â چارچوب موقت. طبق این طرح ، حمایت عمومی به صورت کمک های مستقیم ، تضمین ها و وام های تبعی با نرخ سود یارانه ای ارائه می شود. این معیار برای شرکتهای با هر اندازه فعال در همه بخشها ، به جز بخشهای مالی ، کشاورزی ، ماهیگیری و پرورش آبزیان قابل استفاده است.

هدف از این اقدام تسهیل دسترسی ذینفعان به تأمین مالی خارجی و کاهش کمبود ناگهانی نقدینگی در نتیجه شیوع ویروس کرونا است. کمیسیون دریافت که این طرح با شرایط مندرج در چارچوب موقت مطابقت دارد. به طور خاص ، (i) با توجه به کمک های مالی مستقیم ، کمکها از 800 پوند برای هر شرکت که در چارچوب موقت ارائه شده است فراتر نمی رود. و (ii) ضمانت نامه ها و وام های تابع تحت این معیار حداقل سطح حق بیمه ضمانت و حاشیه خطر اعتباری را برآورده می کنند.

کمیسیون به این نتیجه رسید که این اقدام ، مطابق با ماده 107 (3) (ب) TFEU و با شرایط تعیین شده در چارچوب موقت بر این اساس ، کمیسیون این اقدام را تحت قوانین کمک های دولتی اتحادیه اروپا تصویب کرده است. اطلاعات بیشتر در مورد چارچوب موقت و سایر اقدامات انجام شده توسط کمیسیون برای بررسی تأثیر اقتصادی بیماری همه گیر ویروس کرونا را می توان یافت اینجا کلیک نمایید.

نسخه غیر محرمانه از تصمیم گیری خواهد شد در دسترس تحت شماره مورد SA.58360 در ساخته شده کمک های دولتی ثبت پرونده های عمومی در CommissionÂ's رقابتonce وب سایت پس از حل هر گونه مسئله محرمانه بودن

منبع :: خوراک خبرنگار اتحادیه اروپا

نظرات

نظرات

دسته بندی: انرژی, دستهبندی نشده

درباره نویسنده ()

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز علامتگذاری شدهاند *