برای دریافت پیشنهاد برای صندوق برده داری مدرن # برنامه_آلبانیا تماس بگیرید

| اوت 12، 2019 | 0 نظرات

By خبرنگار خبرنگار اتحادیه اروپا

سفارت انگلیس تیرانا از پیشنهادهای بودجه پروژه برای برنامه صندوق مدرن اسلاور آلبانی برای 2019-2021 دعوت می کند. برنامه های پذیرفته شده تا 6 سپتامبر 2019.

اتباع 947 اتباع آلبانیایی در 2018 به مکانیسم ارجاع ملی انگلیس (NRM) ارجاع داده شدند و آلبانی را به عنوان دومین کشور با منبع قربانی بالقوه در انگلستان بدست آورد. در ماه اکتبر 2018 وزیر جرم ، حفاظت و آسیب پذیری اعلام کرد که بریتانیا حداقل تا مارس 2 Â در آلبانی برای مقابله با برده داری مدرن هزینه خواهد کرد. دولت انگلستان (مؤسسه) به دنبال کنسرسیومی از سازمان ها برای همکاری در آلبانی برای ارائه این برنامه است.

هدف

کنسرسیوم موفق با فراهم کردن ظرفیت سازی برای مقامات دادگستری کیفری محلی ، فعالیتهای ارتباطات استراتژیک هدفمند و پشتیبانی از قربانیان و افراد در معرض خطر قاچاق ، برنامه ای را برای مقابله با برده داری مدرن از آلبانی ارائه می دهد.

خلاصه الزامات

این برنامه مناطق زیر را پوشش می دهد:

 • بسته های پشتیبانی قربانی. به عنوان مثال: تمرکز بر مجدد مجدد بلند مدت ، کمک به قربانیان برای آموزش و اشتغال برای کاهش آسیب پذیری.

 • حمایت از افراد در معرض خطر قاچاق. به عنوان مثال: آموزش و پشتیبانی اشتغال برای جلوگیری از قاچاق این افراد در وهله اول.

 • برنامه های ارتباطی و پیشگیری استراتژیک مبتنی بر شواهد و هدفمند. به عنوان مثال: تحقیق برای شناسایی بیشتر جوامع و آسیب پذیریهای هدف ، و پس از آن فعالیت خلبان ارتباطات برای کاهش خطر قاچاق.

 • ایجاد ظرفیت برای مقامات عدالت کیفری محلی. به عنوان مثال: آموزش مقامات محلی دادگستری کیفری (قضات ، وکلا ، دادستان) برای حمایت از آنها برای رسیدگی به این موارد.

  مدیریت و تحویل برنامه

این برنامه توسط یک کنسرسیوم به سرپرستی یک سازمان چند جانبه تحویل داده می شود ، ائتلافی که طبق آن چندین شریک تحت یک کنسرسیوم با هم همکاری می کنند. یک سازمان چند جانبه به عنوان "شریک زندگی" مشغول به کار خواهد بود و توافق نامه اعطای وام با دفتر امور خارجه و مشترک المنافع را امضا می کند و به عنوان رهبری کنسرسیوم عمل می کند ، در حالی که سایر شرکاء در اجرای این طرح به عنوان "شرکای تکمیل کننده" عمل می کنند. ™. شریک رهبر همچنین ممکن است بخشی از برنامه را پیاده سازی کند.

کنسرسیوم باید یک سازمان رهبری را انتخاب کند که برای استفاده از بودجه در قبال اداره امور خارجه و مشترک المنافع پاسخگو باشد و مسئولیت ترتیب اعطای کمک هزینه با سایر اعضای کنسرسیوم را بر عهده خواهد داشت. شریک رهبری مسئولیت کامل حقوقی و مالی را برای انجام این کار به عهده دارد و اطمینان خواهد داشت که کلیه شرکای در حال اجرا به تعهدات توافق نامه اعطاء احترام بگذارند.

رهبری کنسرسیوم وظیفه مدیریت کلی کنسرسیوم ، از جمله ظرفیت مدیریت مالی و چگونگی مدیریت و کاهش ریسکها ، از جمله ریسک اعتباری ، و حمایت و حمایت از افراد آسیب پذیر را بر عهده خواهد گرفت. شریک رهبری با محافظت از تخصص شریک زندگی خود را معرفی خواهد کرد که می تواند در مورد افراد سازمانی در زمینه حفظ ترتیبات حاکمیتی مشورت کند. رهبری کنسرسیوم یک سازمان چند جانبه خواهد بود. سایر اعضای کنسرسیوم ممکن است انواع دیگری از سازمان ها مانند سازمان های غیر دولتی باشند.

محدوده جغرافیایی

فعالیت این برنامه در تیرانا و سه ناحیه اصلی مبدا شمالی برای قربانیان احتمالی قاچاق شناسایی شده در مکانیسم ارجاع ملی انگلیس - دیبر ، اسکودر و کوکس متمرکز خواهد شد. در صورت لزوم ، به عنوان مثال هنگام توانبخشی / تجدید قربانیان ، ممکن است فعالیت در سایر مناطق آلبانی انجام شود.

ارزیابی

مناقصه ها با معیارهای زیر ارزیابی می شود:

 • تراز با اولویت ها و نتایج فوق؛

 • نتایج در دوره بودجه قابل دستیابی هستند.

 • روشهای واضح نظارت و ارزیابی؛

 • پایداری نشان می دهد که مزایای پروژه پس از پایان بودجه واجد شرایط بودن برای تصدی و ارتقاء برابری جنسیتی ادامه می یابد.

 • ریسک شدید و مدیریت مالی ، از جمله در نظر گرفتن حفظ خطر ، و

 • ارزش کلی برای پول

چگونه پیشنهاد دهید

در صورت تمایل به درخواست ، لطفاً ایمیل بزنید Erjola.foto@fco.gov.uk توسط 6 سپتامبر 2019.

لطفا اطمینان حاصل کنید که تمام بخش های فرم تکمیل شده است. اگر در مورد هر جنبه ای از روند مناقصه سؤال دارید با ما تماس بگیرید. پیشنهاد پروژه موفق باید تا پایان ماه سپتامبر اعلام شود.

منبع :: خوراک خبرنگار اتحادیه اروپا

نظرات

نظرات

دسته بندی: انرژی, دستهبندی نشده

درباره نویسنده ()

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز علامتگذاری شدهاند *