منبع # Downing Street - معامله #Brexit در واقع غیرممکن است

| اکتبر 8، 2019 | 0 نظرات

By کمک مهمان

یک منبع داونینگ استریت روز سه شنبه (8 اکتبر) گفت که یک توافق نامه Brexit اساساً غیرممکن است زیرا آنگلا مرکل صدر اعظم آلمان به نخست وزیر انگلیس به بوریس جانسون گفته است که انجام یک ایرلند شمالی باید در اتحادیه گمرکی اتحادیه اروپا بماند. ، نوشتن گای فالکونبرج و الیزابت پایپر.

با گذشت تنها روزهای 23 قبل از اینکه انگلستان از اتحادیه اروپا خارج شود ، آینده Brexit کاملاً نامشخص است و هر دو لندن و بروکسل در موقعیت خود قرار دارند تا از سرزنش تاخیر یا بی معامله Brexit جلوگیری کنند.

رهبران اتحادیه اروپا با خونسردی نسبت به پیشنهادات آخرین بار نخست وزیر انگلیس ، بوریس جانسون ، برای بستن بن بست واکنش نشان دادند و در حالی که مذاکرات در حال انجام است ، بسیاری از دیپلمات ها می گویند شانس توافق سریع قبل از اکتبر 31 کم است.

یک منبع از دفتر داونینگ استرینگ جانسون گفت: مرکل صبح سه شنبه با رهبر انگلیس صحبت کرد و وی اظهار داشت که این توافق نامه "بعید به نظر می رسد بعید است".

منبع گفت مرکل گفت که برای معامله ، ایرلند شمالی باید برای همیشه در اتحادیه گمرکی اتحادیه اروپا و هماهنگی کامل با اتحادیه اروپا بماند.

Down € f اگر این یک موقعیت جدید ایجاد شده باشد ، این بدان معناست که معامله اساساً غیرممکن نیست بلکه اکنون ، بلکه همیشه ، ever € source منبع داونینگ استریت گفت. also € همچنین توضیح دادم که آنها حاضر به توافق نامه جمعه خوب هستند. â € â

منبع :: خوراک خبرنگار اتحادیه اروپا

نظرات

نظرات

دسته بندی: انرژی, دستهبندی نشده

درباره نویسنده ()

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز علامتگذاری شدهاند *