#Bitcoin می تواند پاسخ به #Brexit باشد

| سپتامبر 9، 2019 | 0 نظرات

By خبرنگار خبرنگار اتحادیه اروپا

حرکت تقریباً غیرممکن است بدون اینکه وارد مقاله یا مقاله دیگری درباره Brexit شوید ، غیرممکن است. با این حال ، بر خلاف بسیاری از پست های عذاب آور و غم انگیز ، اگر علاقه مندان به بیت کوین باشید ، خبرهای مثبتی وجود دارد.

در ژوئن 2016 هنگامی که بریتانیا به طور دموکراتیک رای به ترک اتحادیه اروپا داد ، پوند سفر خود را با کاهش مداوم آغاز کرد ، که پس از برخی دوره های ثبات ، همچنان در ارزش خود فرو می رود. با این حال ، در این زمان که پوند شروع به ریزش کرد ، اتفاق دیگری در دنیای رمزنگاری رخ داده بود. بیت کوین شروع به افزایش کرد. در حقیقت ، آن را در حدود 50 of از ارزش بازار آن پس از آن افزایش یافته است و از آن زمان تا کنون با ارزش فوق العاده ای افزایش یافته است.

با در نظر داشتن این تاریخ و تاریخ انجام یا مرگ 31st اکتبر که نزدیک تر می شود ، آیا دوباره بیت کوین تجمع خواهد کرد؟ این امکان وجود دارد و ممکن است زمان آن رسیده باشد که شهروندان انگلستان دانش خود را در مورد رمزنگاری و بهبود بخشد برای کیف پول بیت کوین در لونو ثبت نام کنید. بیایید نگاهی بیندازیم به آنچه ممکن است برای همه ما باشد.

لندن یک نقطه صحبت است

در صورت عدم دستیابی به توافق ، این احتمال وجود دارد که لندن عنوان خود را به عنوان یکی از قطب های مالی جهان از دست بدهد. ستادهای بانکی و شرکتهای fintech احتمالاً برای ایجاد اردوگاهی در جای دیگری به نظر می رسند که به آنها اجازه می دهد تا با کشورهای اتحادیه اروپا و کشورهایی که معاملات تجاری با آنها به راحتی و مقرون به صرفه تر است تجارت کنند. ممکن است بیت کوین بتواند وضعیت لندن را نجات دهد و در صورت نهایی شدن مقررات رمزنگاری ، به طور کلی به انگلیس کمک کند ، و این امکان را به مشاغل می دهد که از یکی از این دارایی های دیجیتال و بدون مرز استفاده کنند. تنظیم رمزنگاری در حال انجام استاما انگلیس ممکن است بخواهد سرعت اجرای خود را تسریع کند.

هیچ معامله ای علاقه بیت کوین را افزایش نمی دهد

اگر نخست وزیر جانسون و دیگر رهبران اتحادیه اروپا دست نکشند و در مورد گزینه جایگزین نقطه مهمی از مذاکرات - توقیف عقب ایرلند - توافق کنند ، این ممکن است به نفع کریپتو و به ویژه بیت کوین کار کند. اگر سناریوی قبلی بازی کند ، پوند ممکن است آشفته شود و این بدان معنی است که سرمایه گذاران در جای دیگر و به نظر می رسند نمونه کارها خود را متنوع کنید. حتی سرمایه گذارانی که قبلاً رمزنگاری را در نظر نگرفته اند ، ممکن است توجه خود را در این جهت افزایش دهند. بیت کوین با توجه به وضعیت آن به عنوان با ارزش ترین و شناخته شده ترین رمزپایه انتخابی احتمالی است. حتی انواع غیر سرمایه گذاری ممکن است تصمیم به جابجایی نرخ ارز خود برای بیت کوین بگیرند.

در مواقع بحران ، رمزنگاری به نوعی پناهگاه امن برای شهروندان شده است. این اتفاق اغلب در کشورهایی با اقتصاد استثنایی ضعیف و کشورهایی که در وسط فشار خون بالا یا سطح زندگی پایین قرار دارند رخ می دهد. در صورت انتخاب ، مسیر فرار برای شهروندان انگلیس نیز وجود دارد.

هیچ کس نمی تواند به طور قطعی بداند که آیا بیت کوین ستونی خواهد بود که انگلیس را تا آخر ماه اکتبر حفظ کند ، اما این احتمال قوی وجود دارد که بتواند به اقتصاد انگلستان کمک کند ، هنگامی که آنها به تنهایی و بدون معامله تجاری آماده اجرای و فروپاشی باشند. ارز بومی

منبع :: خوراک خبرنگار اتحادیه اروپا

نظرات

نظرات

دسته بندی: انرژی, دستهبندی نشده

درباره نویسنده ()

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز علامتگذاری شدهاند *