بانک برای تسهیل تجارت Belt and Road 2 از بلاکچین استفاده می کند

| سپتامبر 15، 2020 | 0 نظرات

By مدیر سایت

بانک رمزنگاری LGR سوئیس

چین و اتحادیه اروپا گفته اند که با انعقاد قرارداد زیربنایی چین و اتحادیه اروپا تا پایان سال جاری ، مذاکرات را تسریع خواهند کرد ، پروژه بزرگ زیرساخت "کمربند و جاده" در مرکز یک دوره تجارت و تجارت رشد اقتصادی در آسیا و فراتر از آن.

ابتکار کمربند و جاده چین (BRI) که گاهی اوقات به آن جاده ابریشم جدید نیز گفته می شود ، یکی از بلندپروازانه ترین پروژه های زیربنایی است که تاکنون تصور شده است. مجموعه گسترده ای از ابتکارات توسعه و سرمایه گذاری که در سال 2013 توسط رئیس جمهور شی جین پینگ راه اندازی شد ، از شرق آسیا تا اروپا گسترش می یابد.

جاده ابریشم اصلی در زمان گسترش غرب سلسله هان چین (206 پیش از میلاد مسیح - 220 م) بوجود آمد ، که شبکه های تجاری را در سراسر کشورهای آسیای میانه افغانستان ، قزاقستان ، قرقیزستان ، تاجیکستان ، ترکمنستان و ازبکستان جعل می کند ، و همچنین هند و پاکستان امروزی در جنوب. این مسیرها بیش از چهار هزار مایل تا اروپا امتداد داشتند.

ابتکار عمل کمربند و جاده (BRI) امروزه جاده ابریشم جدید است ، یک گذرگاه بین قاره ای است که چین را با جنوب شرقی آسیا ، جنوب آسیا ، آسیای میانه ، روسیه و اروپا از طریق زمین و یک دریانوردی قرن 21st متصل می کند. جاده ابریشم ، راهی دریایی که مناطق ساحلی چین را با جنوب شرق و جنوب آسیا ، اقیانوس آرام جنوبی ، خاورمیانه و آفریقای شرقی ، تا اروپا متصل می کند.

یکی از بزرگترین چالشهای موفقیت آن غلبه بر پیچیدگی تجارت چند کالایی است - تعدادی از سهامداران ، واسطه ها و بانکها برای تحقق معاملات با یکدیگر همکاری می کنند. این معاملات از نظر ارزش عظیم بوده و اغلب اتفاق می افتد ، و مبالغ هنگفتی از طریق مرزها به اشخاص مختلف منتقل می شود که همگی از سیستم های مختلفی استفاده می کنند و دارای الزامات انطباق مختلفی هستند ، سیستم های ذخیره سازی داده ها ، ارزها و غیره. system سیستم فعلی گران ، کند و تقریباً هیچ شفافیتی در اختیار مشتریان قرار نمی دهد.

بانک رمزنگاری LGR سوئیس

سیستم های دیجیتال ابتکاری با استفاده از "Blockchain" در حال توسعه هستند تا روش های سریع و ایمن امکان ایجاد این معاملات را تسهیل کنند.

بانک LGR Crypto سوئیس پیشرو در جنبش پول دیجیتال b2b و امور مالی تجارت بین پایان است و سیستم دیجیتال مبتنی بر بلاکچین را برای حمایت از مالی زنجیره تأمین در اقتصاد جاده ابریشم راه اندازی کرده است. LGR همچنین یک "جدید" راه اندازی کرده استسکه جاده ابریشمارز رمزنگاری شده برای تجارت بی وقفه و فوری در امتداد کمربند و جاده.

"من فکر می کنم چیزی که ما در ادامه خواهیم دید تأثیر فن آوری های نوظهور در صنعت است. مواردی مانند زیرساخت بلاکچین و ارزهای دیجیتال برای ایجاد شفافیت و سرعت بیشتر در معاملات استفاده خواهد شد. ارزهای دیجیتالی بانک مرکزی صادر شده توسط دولت نیز در حال ایجاد است و این نیز تأثیر جالبی در حرکت پول مرزی خواهد داشت. " علی امیرلیراوی، رئیس اجرایی بانک LGR Crypto سوئیس.

ما در حال بررسی این موضوع هستیم که چگونه می توان از قراردادهای هوشمند دیجیتال در امور مالی تجارت برای ایجاد اعتبار اسنادی خودکار استفاده کرد ، و این با استفاده از فناوری IoT بسیار جالب می شود. سیستم ما براساس داده های دریافتی از زنجیره تأمین قادر است به طور خودکار معاملات و پرداخت ها را راه اندازی کند. به عنوان مثال ، این بدان معنی است که ما می توانیم یک قرارداد هوشمند برای اعتبار اسنادی ایجاد کنیم که پس از رسیدن کشتی حمل و نقل به یک مکان خاص ، به طور خودکار پرداخت را آزاد می کند. یا به عنوان مثال ساده تر ، پرداخت ها می توانند به محض بارگذاری مجموعه ای از اسناد انطباق در سیستم و تأیید LGR انجام شوند. علاوه بر این ، اسناد مربوط به اعتبار اسنادی را می توان با مشارکت تجاری مختلف با استفاده از بستر بلاکچین به اشتراک گذاشت که باعث بهبود بیشتر شفافیت و کاهش خطرات معاملاتی می شود. اتوماسیون چنین روندی عظیم است - ما خواهیم دید که روندهای سنتی و بیشتر بهم می ریزد. - او گفت.

علی امیریراوی ، مدیر اجرایی بانک LGR Crypto سوئیس

علی امیریراوی ، مدیر اجرایی بانک LGR Crypto سوئیس

داده ها همچنان نقش مهمی در شکل گیری آینده مالی زنجیره تأمین دارند. در سیستم فعلی ، اسناد مبتنی بر کاغذ است ، داده ها سیل می شوند و عدم استاندارد سازی واقعاً با فرصت های کلی جمع آوری اطلاعات تداخل می کند. با این حال ، هنگامی که این مشکل حل شد ، یک سیستم مالی تجارت دیجیتال پایان به پایان می تواند مجموعه داده های بزرگی را تولید کند که می تواند برای ایجاد انواع مدل های پیش بینی و بینش های صنعت مورد استفاده قرار گیرد. البته ، کیفیت و حساسیت این داده ها به این معنی است که مدیریت و امنیت داده ها برای صنعت فردا فوق العاده مهم خواهد بود.

علی امیرلیراوی در مورد فرصت هایی که ابتکار عمل ایجاد کمربند و جاده ایجاد می کند مثبت است.

برای من ، آینده جنبش پول و صنعت مالی تجارت روشن است. ما وارد دوره جدید دیجیتال می شویم و این به معنای انواع فرصت های شغلی جدید است ، به ویژه برای شرکت هایی که از فناوری های نسل بعدی استفاده می کنند.

منبع :: خوراک خبرنگار اتحادیه اروپا

نظرات

نظرات

دسته بندی: انرژی, دستهبندی نشده

درباره نویسنده ()

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز علامتگذاری شدهاند *