#ALLEA و #GlobalYoungAcademy همکاری استراتژیک را راه اندازی می کنند

| فوریه 14، 2020 | 0 نظرات

By خبرنگار خبرنگار اتحادیه اروپا

Allea و the آکادمی جوان جهانی مشارکت استراتژیک را برای تقویت روابط نزدیک تر بین دو سازمان آغاز کرده اند. این مشارکت ، که در یک تفاهم نامه رسمی شد ، از تخصص و تجربه متنوع هر دو سازمان سود می برد.

آکادمی جهانی جوان (GYA) با 200 عضو از 57 کشور جهان به دانشمندان جوان در سراسر جهان صدای می دهد ، در حالی که ALLEA به عنوان فدراسیون اروپا آکادمی علوم و علوم انسانی ، نماینده بیش از 50 آکادمی از بیش از 40 کشور جهان در اروپا است. شرکا به دنبال تقویت تبادل دانش و ایجاد مجموعه ای از فعالیتهای مشترک در زمینه موضوعات مورد علاقه متقابل در رابط بین علم ، جامعه و سیاست هستند.

اولین قدم در این همکاری به منظور تقویت همکاری مرزی بین محققان گروه های سنی مختلف ، رشته ها و در مراحل مختلف مسیرهای شغلی آنها است. این همکاری با ایجاد و تحکیم بیشتر اشکال موجود همکاری بین ALLEA و GYA ، پروژه هایی با هدف تجزیه و تحلیل و بازاندیشی مدلهای ارزیابی فعلی تحقیق و همچنین انتشار علمی و شیوه های بررسی همکار آغاز می شود.

کوئن ورمیر ، همكار GYA ، گفت: "GYA آرزو می كند دانشمندان جوان را در زمینه های منطقه ای و جهانی توانمند سازد. ما ALLEA را به عنوان یک شریک طبیعی برای این مأموریت می بینیم و همکاری ما بسترهای بین المللی جدیدی را برای گفتگوهای بین نسلی ، میان رشته ای و بین فرهنگی ایجاد خواهد کرد. ما هیجان زده ایم که در سالهای آینده با هم همکاری بیشتری در راستای بهبود نظام علمی و ارتقاء ارزشهای مشترک برتر علمی و خدمت به جامعه داشته باشیم. "

رئیس جمهور ALLEA ، آنتونیو لورپینو گفت: "ارتقاء علم به عنوان یک کالای عمومی جهانی و بدون مرز و ایجاد یک محیط تحقیقاتی فراگیر و متنوع از اولویت های اصلی ما است. از طریق این مشارکت ، ما می توانیم این اهداف را بیشتر دنبال کنیم و گفتگو بین محققان را در مراحل مختلف شغلی تقویت کنیم. در ALLEA ما مشتاقانه همکاری نزدیک تر با همکاران ما در آکادمی جهانی جهانی را در آینده ترغیب می کنیم. â €

یک پروژه مشترک آتی در حدود یک سمپوزیوم عمومی â ارزیابی های تحقیق انجام می شود که باعث پیشرفت در کار علمی و تقویت قرارداد با جامعه می شود در کاخ آکادمی در بروکسل در تاریخ 16 ژوئن سال 2020. این رویداد در جهت آینده تحقیق خواهد بود. ارزش ها ، انگیزه ها و پاداش ها در کار علمی. مفهوم تعالی؛ و نقش ارزیابی تحقیقات در کارهای علمی. برای ثبت نام و خواندن اطلاعات بیشتر در مورد رویداد کلیک کنیدÂ اینجا کلیک نمایید.

درباره ALLEA

ALLEA فدراسیون آکادمی های علوم و علوم انسانی اروپا است و بیش از 50 آکادمی از بیش از 40 کشور جهان در اروپا را نمایندگی می کند. از زمان تأسیس در سال 1994 ، ALLEA به نمایندگی از اعضای خود در مراحل اروپایی و بین المللی صحبت می کند ، علم را به عنوان یک کالای عمومی جهانی ترویج می کند و همکاری های علمی را در سراسر مرزها و رشته ها تسهیل می کند. ALLEA به طور مشترک با آکادمی های عضو خود در جهت بهبود شرایط تحقیق ، ارائه بهترین توصیه های علمی مستقل و بین رشته ای و تقویت نقش علم در جامعه تلاش می کند. با انجام این کار ، این برنامه باعث تعالی فکری و تجربه آکادمی های اروپایی به نفع جامعه تحقیق ، تصمیم گیرندگان و عموم می شود.
درباره ALLEA

درباره GYA

GYA سازمانی است از 200 محقق متنوع در اوایل کار تا اواسط کار در رشته هایی که بر اساس برتری علمی و تعهدشان به استفاده از تحقیقاتشان انتخاب می شوند تا جهان به مکانی بهتر تبدیل شود. در حال حاضر 83 عضو و فارغ التحصیل از XNUMX کشور جهان وجود دارند که علاقه مند به نقش علم در ایجاد دنیای بهتر هستند. GYA با توسعه ، اتصال و بسیج استعدادهای علمی جوان از شش قاره ، محققان جوان را به رهبری گفتگوهای بین المللی ، بین رشته ای و بین نسلی با هدف تصمیم گیری جهانی ، هم مبتنی بر شواهد و هم شامل می کند. اعضا با همکاری پروژه هایی اعم از تحقیقات اساسی که از مرزهای انضباطی عبور می کند و مشکلات جهانی را از طریق تعامل با سیاست های سطح بالا مرتفع می کنند ، کار می کنند.
درباره GYA

منبع :: خوراک خبرنگار اتحادیه اروپا

نظرات

نظرات

دسته بندی: انرژی, دستهبندی نشده

درباره نویسنده ()

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز علامتگذاری شدهاند *