# آلبانی - اتحادیه اروپا در پی # فاجعه مرگبار # پشتیبانی اضطراری اضافی را بسیج می کند

| دسامبر 2، 2019 | 0 نظرات

By خبرنگار خبرنگار اتحادیه اروپا

اتحادیه اروپا در میان قویترین زمین لرزه در دهه ها و لرزه های بی شماری در آلبانی ، پشتیبانی اضطراری اضافی را در دست اقدام دارد. مکانیسم حفاظت از مدنی اتحادیه اروپا به درخواست مقامات آلبانی در نوامبر 26 فعال شد.

علاوه بر سه تیم جستجو و نجات بیش از کارمندان 200 که در حال حاضر به آلبانی اعزام شده اند ، اتحادیه اروپا به رسیدگی به درخواست آلبانی برای پشتیبانی های اضافی مانند کمک های مهربانی و مهندسین سازه کمک می کند. Union € Union اتحادیه اروپا در این زمان دشوار به حمایت از آلبانی می پردازد. ما تا زمانی که لازم باشد کمک اضطراری ارائه خواهیم داد. تیم های جستجو و نجات ، که از طریق مکانیسم حفاظت از مدنی اروپا بسیج شده اند ، در محل حضور دارند. من می خواهم از ایتالیا و یونان تشکر کنم که قبلاً از طریق مکانیزم حمایت های بیشتری را ارائه داده اند ، گفت: «کریستوس استیلیانیدس ، کمیساریای کمک های بشردوستانه و مدیریت بحران.

La سیستم Copernicus تاکنون شش تصویر ماهواره ای از مناطق آسیب دیده تولید کرده است. مرکز هماهنگی واکنش اضطراری 24 / 7 اتحادیه اروپا در تماس دائمی با مقامات آلبانی است و همچنان به نظارت بر اوضاع ادامه می دهد. اتحادیه اروپا تیم حفاظت از مدنی را مستقر کرده است که به مقامات کمک می کند تا پاسخ را هماهنگ و ارزیابی خسارت را انجام دهند. روز چهارشنبه (27 نوامبر) ، رئیس جمهور یونکر با ارسال نامه تسلیت به نخست وزیر آلبانی ادی راما ارسال کرد. بیانیه ای از نماینده عالی / فدریکا موگرینی معاون رئیس جمهور و کمیساریا استیلیانیدس نیز موجود استÂ آنلاین.

منبع :: خوراک خبرنگار اتحادیه اروپا

نظرات

نظرات

دسته بندی: انرژی, دستهبندی نشده

درباره نویسنده ()

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز علامتگذاری شدهاند *