تیم ما

La خبرنگار اتحادیه اروپا تیم متشکل از روزنامه نگاران با تجربه پخش و خبرنگاران، همه آنها کارشناسان در زمینه های خاص خود هستند. آنها برای هر دو گزارش خبرنگار اتحادیه اروپااون پورتال خبری آنلاین و خبرنگار اتحادیه اروپا مشتریان خبرگزاری از نهادهای اتحادیه اروپا در بروکسل و استراسبورگ.

CS

کالین استیونس

مالک / ناشر / ویرایشگر

کولین استیونز بیش از 30 سال تجربه به عنوان تولید کننده تلویزیون و روزنامه نگار در هر دو تلویزیون و رادیو برای بی بی سی، ITV، SKY، CNN، کانال 4، S4C و JN1.TV کار می کنند. او جوایز متعددی از جمله جشنواره فیلم و تلویزیون نیویورک، جایزه طلایی فیلم، BAFTA بهترین اخبار و واقعیت، جشنواره فیلم برایتون جشنواره بهترین مستند را کسب کرده است. او یک ویرایشگر سابق برنامه های مربوط به اخبار در ITV ولز و یکی از بنیانگذاران رسانه ها و ارتباطات Quadrant است.

CS

جیمز درو

ویرایشگر تولید

جیمز درو به ارمغان می آورد 15 سال بروکسل تجربه در حال ویرایش به نقش خود به عنوان سردبیر تولید و کمک کننده به خبرنگار اتحادیه اروپا.

CS

پنه لوپه کتاب دورو

دستیار

پنه لوپه کتاب دورو مسئول اداره، بازاریابی، مدیریت رویداد، و حمایت از تیم eureporter در تمام جنبه های کسب و کار است.

CS

دنیس MacShane

گزارشگر ویژه

دنیس MacShane یک خبرنگار بی بی سی و سازنده بود و چندین کتاب در سیاست اروپا نوشته است. او بود. بریتانیا MP که در امور اروپا تخصصی و وزیر بریتانیا اروپا تحت رهبری تونی بلر بود.

CS

نیک پاول

خبرنگار سیاسی - (سیاست، اقتصاد، منطقه یورو، بزرگ، جهان)

نیک پاول بیش از 20 سال تجربه در عنوان یک روزنامه نگار سیاسی در تلویزیون و رادیو و تلویزیون با هر دو بی بی سی و ITV. او سردبیر سیاسی ITV ولز و به طور منظم به است خبرنگار اتحادیه اروپا.

CS

فیلیپ Braund

خبرنگار سیاسی - (سیاست، اقتصاد، کسب و کار، محیط زیست، آموزش و پرورش)

فیلیپ Braund یک روزنامه نگار بسیار با تجربه است که در اخبار شبکه های تلویزیونی، اخبار رادیو و روزنامه ملی برای سه دهه گذشته کار کرده است. او سردبیر سابق واحد سیاسی ITV است، و خود تجربه است شامل ITV اخبار و کانال 4 امور جاری است.

CS

جیم گیبونز

تلویزیون، روزنامه نگار / مولف - (سیاست، منطقه یورو، جهانی)

جیم گیبونز بیش از 30 سال تجربه گزارش در سیاست اروپا برای طیف گسترده ای از شبکه. بهترین گزارش سیاسی و بهترین گزارش محیط زیست - او دو جایزه اصلی در 2004 سی ان ان جهانی جوایز گزارش در آتلانتا برای تلویزیون خود گزارش از پارلمان اروپا به دست آورد.

CS

کاترین Feore

روزنامه نگار رسانه ها و ویدئو - (روابط عمومی، منطقه یورو، اقتصاد، سیاست)

کاترین Feore به ارمغان می آورد سطح بالایی از تخصص مربوط به امور اتحادیه اروپا، او در پارلمان اروپا و کمیسیون اروپا کار کرده است. حمل و نقل، مواد شیمیایی و تحقیق، توسعه منطقه ای، مسائل زیست محیطی و طیف گسترده ای از مسائل دیگر: در سال های خود را به عنوان یک کارشناس امور عمومی او در کار کرده است.

CS

کالین مورها

شرکت کننده - (سبک زندگی)

Picturenose.comرا کالین نیز از طرفداران بزرگ از سینما و فیلم به طور کلی و به یک متخصص در انتشار دی وی دی.

CS

فیلیپ Declerq

مدیر فنی - (فیلم و آژانس EUReporter)

فیلیپ Declerq مسئول همه خدمات پخش فنی از جمله دوربین، ویرایش و انتقال از است خبرنگار اتحادیه اروپا پایه در مرکز بین المللی در بروکسل را فشار دهید.