#Romania کار زیادی در خانه انجام داده و در بروکسل #Greens می گوید

| ژانویه 11، 2019 | 0 نظرات

By خبرنگار خبرنگار اتحادیه اروپا

فیلیپ لامبرتز در آغاز ریاست جمهوری رومانی اتحاد شوروی (در تصویر)رئیس گروه سبزها / اکسپرس در پارلمان اروپا گفت: "زمان کمی در این مجلس قانونگذاری وجود دارد اما کارهای زیادی انجام می شود. اصلاحات دوبلین، حفاظت از آب و هوا، انتشار CO2 از خودروها و کامیون ها، حفاظت از خبرچینان، عدالت مالیاتی، دستمزد منصفانه و شرایط کاری و یک اروپایی اجتماعی اکنون تحت نظارت ریاست جمهوری رومانی است. Greens / EFA از ریاست جمهوری رومانی انتظار دارد که اتحادیه اروپا آب و هوای دوستانه، عادلانه تر و اجتماعی بیشتری داشته باشد. بهبود زندگی مردم بهترین راه برای از بین بردن بادبان های مردمسالاری راست از انتخابات اروپا است.

"برای همه اسپین های اروپایی خود، ریاست شورای اتریش واقعا توپ را در قبال عدالت مالیاتی کاهش داده است، که یک مسئله کلیدی برای شهروندان اتحادیه اروپا و برای ایجاد اعتماد به اروپا است. ریاست جمهوری رومانی باید رهبری اروپا را با کار به سرعت به سمت مالیات های عادلانه تر برای شرکت ها و شفافیت مالیاتی برای شرکت های چند ملیتی نشان دهد. "

اسکیل کلر، رئیس گروه سبزها / EFA در پارلمان اروپا گفت: "ماهیت ریاست شورای اتحادیه اروپا بدین معنی است که تمرکز بیشتر بر کشور عضو حاکم بر حکومت و در حال حاضر هرگز بررسی بین المللی در مورد فساد گسترده روحانی نخبگان و تلاش های دولت برای بازگرداندن دستاوردهای مبارزه با فساد در کشور. اخراج دادستان مبارزه با فساد لورا کودرو> کوهوسی و همچنین اخراج اخیر از جایگزینی وی، خشونت نشان می دهد که به معترضان صلح طلبانه در برابر فساد و تلاش برای برگزاری عفو برای جرایم فساد برای مقامات، به طور جدی تعهد رومانی به حاکمیت قانون، حقوق مدنی و مبارزه با پیوند.

"در کشوری که در آن تنها کمتر از یک میلیارد دلار در سال به فساد رسیده است، دولت رومانی باید فرصتی برای ریاست جمهوری برای نشان دادن تعهد خود به مبارزه با فساد، حاکمیت قانون و ارزشهای اروپایی به عمل آورد. بقیه اروپا تماشا می کنند. "

منبع :: خوراک خبرنگار اتحادیه اروپا

نظرات

نظرات

دسته بندی: انرژی, دستهبندی نشده

درباره نویسنده ()

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز علامتگذاری شدهاند *