هشدار: mysql_real_escape_string (): دسترسی برای کاربر '' @ 'localhost (با استفاده از رمز: NO) در /home/eurpfarsi/public_html/mix/wp-content/plugins/easy-contact-forms/easy-contact-forms-database.php آنلاین 152

هشدار: mysql_real_escape_string (): یک پیوند به سرور در داخل ایجاد نشد /home/eurpfarsi/public_html/mix/wp-content/plugins/easy-contact-forms/easy-contact-forms-database.php آنلاین 152

هشدار: mysql_real_escape_string (): دسترسی برای کاربر '' @ 'localhost (با استفاده از رمز: NO) در /home/eurpfarsi/public_html/mix/wp-content/plugins/easy-contact-forms/easy-contact-forms-database.php آنلاین 191

هشدار: mysql_real_escape_string (): یک پیوند به سرور در داخل ایجاد نشد /home/eurpfarsi/public_html/mix/wp-content/plugins/easy-contact-forms/easy-contact-forms-database.php آنلاین 191
#DUP ایرلند شمالی می گوید "تحسین تروریسم" Sinn Fein باعث دچار انحطاط می شود: خبرنگار اتحادیه اروپا

#DUP ایرلند شمالی می گوید: "تحسین تروریسم" Sinn Fein باعث دچار انحطاط می شود

| نوامبر 22، 2017 | 0 نظرات

By خبرنگار خبرنگار اتحادیه اروپا

رییس حزب اتحادیه دموکراتیک ایرلند شمالی روز سه شنبه (21 نوامبر) اعلام کرد که اخیرا توسط رقیب اصلی ملی گرایانش، سین فیین، به «اصلاح تروریسم» و بازگرداندن دولت متعلق به قدرت دوچندانی دشوار.


آخرین تلاش ها برای شکستن یک بن بست سیاسی سالیانه در بلفاست در این ماه سقوط کرد و باعث شد انگلیس برای تنظیم بودجه ای برای استان، قدم مهمی برای اعمال حکومت مستقیم از لندن برای اولین بار طی یک دهه باشد.

تلاش های تازه در راه اندازی مجدد مذاکرات بعید است تا زمانی که پس از کنفرانس های سالیانه هر دو طرف و رهبر DUP Arlene Fosterâ € ™ sتصویر، سمت چپ) نظرات مربوط به جشن سین فیین در روز شنبه از نقش مارتین مک گینس، معاون نخست وزیر سابق ایرلند شمالی در مبارزه با ارتش جمهوریخواه ایرلند در برابر حکومت بریتانیا پخش شد.

â € œIt کاملا ننگ بود به نگاه شکوه و عذاب که در آخر هفته از IRA و تروریسم اتفاق افتاده و البته باعث می شود آن را برای ما سخت تر است، فاستر، که پدر خود را به شدت از یک تیراندازی IRA گریخت، به خبرنگاران در لندن که در آن هر دو طرف مذاکره با نخست وزیر بریتانیا، ترسا مه، دیدار کردند.

اما ما متعهد به تحویل دادن هستیم، ما می خواهیم کار را ببینیم و به کار خود ادامه خواهیم داد. â €

McGuinness، که در ماه مارس درگذشت، دو ماه پس از کشف Sinn Fein از دولت، در سخنرانی در کنفرانسی توسط MP Elisha McCallion به عنوان "عضو افتخار IRAA" به سلامتی بزرگ یاد شده است.

جری آدامز همچنین در روز شنبه گفت: او پس از سال های 34 به عنوان رهبر حزب، بعد از گذراندن تغییر نسلی در جناح سابق سیاسی IRA، از سال آینده عقب نشینی خواهد کرد.

فاستر پیش از مذاکرات با ماه مه گفت که قدمهای بعدی در راستای قانون مستقیم اجتناب ناپذیر است، مگر اینکه تغییر مسیر صورت گیرد.

بسیاری از ایرلند شمالی در ترس حکومت مستقیم، تعادل سیاسی بین اعضای اتحادیه طرفدار بریتانیا و ملی گرایان ایرلند را که موجب رأی دادن انگلیس به ترک اتحادیه اروپا شده اند، بیشتر تضعیف می کنند.

منبع :: خوراک خبرنگار اتحادیه اروپا

نظرات

نظرات

دسته بندی: انرژی, دستهبندی نشده

درباره نویسنده ()

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز علامتگذاری شدهاند *