ژنرال های #NATO "به روابط خوبی با روسیه اعتقاد ندارند"

| ژانویه 11، 2019 | 0 نظرات

By کمک مهمان

در ماه دسامبر، متحدان ناتو بودجه های مدنی و نظامی را برای 2019 توافق کردند. در نشست شورای شمال آتلانتیک، بودجه مدنی ⬬250.5 میلیون و بودجه نظامی ⬬1.395 میلیارد برای 2019 توافق کردند ویکتور دبورسر می نویسد.

جنس استولتنبرگ، دبیر کل ناتو، از موافقت بودجه ها استقبال کرد و گفت: "جهان در حال تغییر است و ناتو هماهنگ است. متفقین در ناتو سرمایه گذاری می کنند تا به چالش های زمان ما برسند، از جمله تهدیدات سایبری و ترکیبی، روسیه قوی تر و بی ثباتی در خاورمیانه و شمال آفریقا ".

بنابراین، با توجه به دبیر کل ناتو، روسیه یکی از تهدیدات اصلی اتحادیه در 2019 باقی خواهد ماند. پیامی که ناتو مشتاق مذاکره با روسیه است، همیشه با اقدامات اتحادیه ثابت نمی شود. به همین ترتیب، مقامات بلندپایۀ ناتو حتی با چنین اظهاراتی مخالف هستند. واضح است که ناتو و روسیه همواره از سمت خارج نیستند.

ژنرال فیلیپ بردیلو، فرمانده پیشین اتحاد جماهیر شوروی اروپا و سفیر الکساندر ورشوبو، معاون دبیر کل ناتو، تداوم دائمی: پیشرفت حضور نظامی آمریکا در شمال اروپا مرکزی که به اندازه کافی از استقرار در حال حاضر ایالات متحده، با تمرکز بر شمال اروپا مرکزی را ارزیابی می کند.

گزارش کامل در ماه ژانویه 2019 تکمیل خواهد شد، اما یک مورد وجود دارد خلاصه ای کوتاه از نتیجه گیری و پیشنهادات نیروی کار. Â

تمام توصیه ها برای تقویت بازدارندگی ناتو و انسجام سیاسی ساخته شده است. نویسندگان می گویند که "ارتش نظامی در منطقه نظامی نظامی روسیه و کالینینگراد" و "جنگ هیدرولیکی" علیه جوامع غربی بی ثباتی در منطقه را افزایش داده و دفاع مضاعفی و جلوگیری از مأموریت فوری برای ایالات متحده و ناتو. â €

آنها اقدامات قابل توجهی را که ایالات متحده و ناتو انجام داده اند به منظور تقویت نیروی خود و پاسخ به رفتار تحریک آمیز روسیه به دست می آورند.

این اتحادیه برنامه اقدام آمادگی را اتخاذ کرد که خواستار ایجاد یک نیروی مشترک نیروی مشترک (VJTF) و گسترش نیروی واکنش نیروهای ناتو (NRF) برای افزایش ظرفیت Alliance برای تقویت هر متحد تحت تهدید بود.

در نشست 2016 ورشو، اتحادیه با اتخاذ توافق برای راه اندازی چهار گروه چند جانبه نبرد ناتو در مورد نیروهای 1,200 در هر یک از کشورهای بالتیک و لهستان، گام بعدی را برای ایجاد بازدارندگی برد.

ابتکار آمادگی ناتو، به اصطلاح چهار طرح 30s، 30 قطار زمینی، سی و هشت هواپیما و 30 نیروی دریایی بزرگ را برای آماده شدن برای اعزام و تعقیب دشمن طی سی روز تعیین خواهد کرد. سایر اقدامات برای تقویت ساختار فرماندهی ناتو و کاهش مشکلات تحرک از طریق اروپا.

در میان دیگر توصیه های اصلی این گزارش این است که: افزایش وضعیت بازدارنده ایالات متحده و ناتو برای منطقه وسیع تر، نه فقط برای کشور میزبانی راه اندازی ایالات متحده، از جمله تقویت آمادگی و ظرفیت تقویت؛ تقویت همکاری ناتو؛ شامل افزایش نیروی دریایی و هوایی در منطقه، همراه نیروهای و نیروهای زمینی اضافی؛ ترویج آموزش و آمادگی عملیاتی نیروهای مستقر در ایالات متحده و قابلیت همکاری با کشور میزبان و سایر نیروهای متحد؛ تضمین حداکثر انعطاف پذیری عملیاتی برای استخدام نیروهای مستقر در ایالات متحده را به مناطق دیگر اتحاد و در سطح جهانی؛ گسترش فرصت ها برای اشتراک همکاری های متفقین، از جمله استقرار چند جانبه در منطقه و فراتر از آن، و فراهم آوردن حمایت از میزبان ملت برای استقرار ایالات متحده.

تمام این مراحل به نظر نمی رسد یک توافق دیپلماتیک و یا قصد کاهش تنش بین ناتو و روسیه باشد. روسیه به نوبه خود روسیه عضله نظامی خود را از دست می دهد. مسکو برای حفظ تمرینات نظامی 4,000 در 2019 است. وزیر دفاع روسیه گفت که روسیه در واکنش به قصد ایالات متحده برای خروج از پیمان هسته ای میان رده متوسط ​​(INF)، توانایی های جنگی را افزایش خواهد داد.

این دو قدرت فوق العاده قابلیت های نظامی خود را افزایش می دهند و اروپا را در معرض خطر جنگ قرار می دهند. تنها راه خروج این است که مذاکره کنیم، برای نشان دادن حسن نیت برای تغییر وضعیت، برای جلوگیری از تسخیر جنگ در پشت اتهامات متقابل.

منبع :: خوراک خبرنگار اتحادیه اروپا

نظرات

نظرات

دسته بندی: انرژی, دستهبندی نشده

درباره نویسنده ()

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز علامتگذاری شدهاند *