هشدار: mysql_real_escape_string (): دسترسی برای کاربر '' @ 'localhost (با استفاده از رمز: NO) در /home/eurpfarsi/public_html/mix/wp-content/plugins/easy-contact-forms/easy-contact-forms-database.php آنلاین 152

هشدار: mysql_real_escape_string (): یک پیوند به سرور در داخل ایجاد نشد /home/eurpfarsi/public_html/mix/wp-content/plugins/easy-contact-forms/easy-contact-forms-database.php آنلاین 152

هشدار: mysql_real_escape_string (): دسترسی برای کاربر '' @ 'localhost (با استفاده از رمز: NO) در /home/eurpfarsi/public_html/mix/wp-content/plugins/easy-contact-forms/easy-contact-forms-database.php آنلاین 191

هشدار: mysql_real_escape_string (): یک پیوند به سرور در داخل ایجاد نشد /home/eurpfarsi/public_html/mix/wp-content/plugins/easy-contact-forms/easy-contact-forms-database.php آنلاین 191
#Merkel سیگنال آمادگی برای انتخابات جدید پس از فروپاشی مذاکرات ائتلاف: EU Reporter فارس

#Merkel سیگنال آمادگی برای انتخابات جدید بعد از مذاکرات ائتلاف سقوط

| نوامبر 22، 2017 | 0 نظرات

By کمک مهمان

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان (در تصویر) گفت، او پس از گفتگو در مورد تشکیل یک ائتلاف سه جانبه در یک شب، ترجیح می دهد که انتخابات جدیدی را برای حاکمیت با اقلیت ترجیح دهد، اما رئيس جمهور آلمان به احزاب گفت که آنها به رای دهندگان متعهد شدند تا دولت را تشکیل دهند. نوشتن پل کارل و گارنوت هلر.

بر خلاف مرکل، مهاجرت به دلیل مواجهه سه جانبه مهاجرت، پس از حمایت از خونریزی در انتخابات ماه سپتامبر 24، به سمت راست عقب نشینی در تصمیم 2015 خود برای اجازه دادن به بیش از میلیون مهاجر 1 مجبور شد.

عدم موفقیت مذاکرات ائتلاف اکتشافی که شامل محافظهکاران بلوک خود، لیبرال دموکرات های آزاد تجاری طرفدار کسب و کار (FDP) و زیست محیطی است، چشم انداز انتخابات جدید را افزایش می دهد و بعد از سال های 12 در مورد آینده اش شک می کند.

مرکل، 63، گفت که او در مورد حکومت در یک حکومت اقلیت تردید کرده است، به تلویزیون ARD گفته است: "من نظر خودم این است که انتخابات جدید مسیر بهتر خواهد بود." طرح های او شامل نبودن مجلس در یک دولت اقلیت بود. او پس از دیدار با فرانک والتر اشتاین مایر رئیس جمهور گفت:

اشتاین مایر گفت آلمان به بدترین بحران حاکم در تاریخ 68 ساله دموکراسی پس از جنگ جهانی دوم روبرو است و از همه طرف ها در مجلس برای خدمت به کشور ما تلاش می کند و سعی می کند دولت را تشکیل دهد.

اظهارات او به نظر می رسد به هدف FDP و سوسیال دموکرات ها (SPD)، که در روز دوشنبه مجبور به تجدید "ائتلاف گران" خود را با محافظه کاران.

â € œ در داخل کشور ما، بلکه خارج، به ویژه در محله اروپا ما، نگرانی و عدم درک وجود خواهد داشت اگر سیاستمداران در بزرگترین و اقتصادی ترین کشور قوی (در اروپا) به مسئولیت خود را نداشته باشند، â € یک بیانیه از استینمایر، وزیر سابق وزیر خارجه، که پس از تصویب ریاست عمومی نقش برجسته در ماه مارس، در مراحل اولیه قرار گرفته است، بخوانید.

Steinmeierâ € ™ ثانیه مداخله نشان می دهد او در نظر گرفتن انتخابات جدید - مورد نظر نیمی از رای دهندگان آلمان بر اساس نظرسنجی - به عنوان آخرین راه حل. حزب سوسیال دمکراتیک تا به حال پس از تلفات سنگین در انتخابات ماه سپتامبر، به دنبال عقب نشینی به ائتلاف وسیعی از مركز سمت چپ و راست راست قرار گرفته است.

مرکل خواستار تجدید نظر در SPD شد. او به خبرنگار ZDF می گوید: "من امیدوارم که آنها به شدت در نظر بگیرند، اگر آنها مسئولیت حاکمیت را بر عهده بگیرند، او اضافه کرد که او هیچ دلیلی برای استعفا ندارد و بلوک محافظه کار او در هر انتخابات جدید، بیشتر از قبل متحد خواهد شد.

â € œ اگر انتخابات جدید رخ داده است، پس ... ما باید این را قبول کنیم. â € â € ™ من از هیچ چیز ترس، â € او گفت.

رهبران تجاری همچنین خواستار بازگشت سریع به مذاکرات هستند.

رهبری آلمان به عنوان مهم برای یک اتحادیه اروپا که با اصلاحات اداری و خروج آتی بریتانیا مواجه شد، اعلام کرد که کریستین لیندرر رهبر FDP است که او را از سرمایه گذاران فریب خورده خارج می کند و روز صبح یورو را به حال خود رها می کند.

هر دو سهام یورو و اروپایی پس از فروش اولیه بهبود یافتند، در حالیکه درآمدهای بنیادین آلمان در هفته های نزدیک به 1-1 / 2 ثابت می شد، زیرا اطمینان در مورد چشم انداز اقتصاد منطقه یورو به سرمایه گذاران باعث نگرانی در مورد خطر رفتن به نظرسنجی ها شد. دوباره بزن

پیش از آن، مرکل حمایت شدیدی از رهبری حزب کارآفرینی او داشت.

یوزف یوف، ناشر ویراستار آلمان در هفته هجدهم، روزنامه اظهار داشت که می تواند در حال حاضر در حمایت از هواداران CDU تأکید داشته باشد، اما افزود: من نمی توانم شرط بندی خود را برای تمام مدت چهار ساله ام در نظر بگیرم.

احزاب اصلی پس از انتخابات به زودی اجازه خواهند داد که حزب راستگرای جایگزین ضد مهاجر آلمان (AfD) برای اولین بار در پارلمان در ماه سپتامبر به 13 درصد آراء اضافه شود. نظرسنجی ها نشان می دهد که انتخابات تکراری یک پارلمان تقسیم شده مشابه را برگردانده است.

یک نظرسنجی که در روز دوشنبه منتشر شد نشان داد که انتخابات جدید نتایج مشابهی با انتخابات ماه سپتامبر خواهد داشت و سبزها برای دیدن بزرگترین دستاورد خود به این نتیجه رسیده اند.

اگر آلمانی ها یکشنبه آینده رای دادند، محافظه کار Merkel 31٪، SPD 21٪، سبز ها و AFD هر دو 12٪، FDP 10٪ و حزب چپ 9٪، یک بررسی Forsa برای تلویزیون RTL نشان داد.

این مقایسه با نتیجه انتخاب 32.9٪ برای محافظه کاران، 20.5٪ برای SPD، 12.6٪ برای AFD، 10.7٪ برای FDP، 9.2٪ برای حزب چپ و 8.9٪ برای سبزها.

شکست مذاکرات ائتلاف در تاریخ پس از جنگ آلمان، بی سابقه است و توسط مجله خبره مطابقت دارد اشپیگل به انتخاب شوک های دونالد تامپو، رئیس جمهور آمریکا یا رای گیری رفراندوم بریتانیا برای ترک اتحاد جماهیر شوروی - لحظاتی است که کشورها در طول چند دهه به ثبات و ثبات رسیده اند.

با این حال، هر نتیجه ای در آلمان، احتمال دارد بیشتر به توافق برسد. â € œThe مشکل رکود و تحرک و نه بی ثباتی است که در ایتالیا، â € گفت: Joffe.

جداسازی مذاکرات آلمان به عنوان یک تعجب آور بود؛ چرا که نکات اصلی چسبندگی - سیاست مهاجرت و آب و هوا - به عنوان مسائل امضاء FDP دیده نشد.

واشنگتن کوبیتیک، معاون رئیس جمهور FDP، در پاسخ به انتقاد از "سبزها" گفت که یک اتصال کوتاه مدت کوتاه بود. â € œNothing بدتر از آن است که به یک رابطه که در آن ما می دانیم که آن را به طلاق کثیف پایان خواهد رسید، گفت: "او گفت.

حتی اگر حزب کمونیست و حزب کمونیست و یا حزب کمونیست مجددا تصمیم خود را دوباره بررسی کنند، قیمت هر حزب برای تغییر ذهنیتش می تواند خروج مرکل باشد؛ زیرا از زمانیکه 2005 نماد ثبات آلمان بوده است، اروپا را از طریق بحران منطقه یورو هدایت می کند.

ناتوانی در شکل دادن به دولت موجب نگرانی در جای دیگر اروپا شد، به ویژه به دلیل پیامدهای اصلاحات منطقه یورو که توسط امانوئل مکرن رئیس جمهور فرانسه مورد حمایت قرار گرفت.

بن بست سیاسی در آلمان می تواند مذاکرات Brexit را نیز تسکین دهد و به طور بالقوه به تعویق اندازد - بریتانیا بیش از یک سال است که قرارداد طلاق با اتحادیه اروپا را پیش از خروج ماه مارس 29، 2019 قرار داده است.

ماکرون به خبرنگاران خود در پاریس گفت: «ما نه به منافع ما این که روند متوقف شود، بلکه به مدت کوتاهی پس از شکست مذاکرات با مرکل صحبت کرد.

مرکل هیچ دلیلی برای استعفا ندارد تمرکز بر ایجاد دولت پایدار است

منبع :: خوراک خبرنگار اتحادیه اروپا

نظرات

نظرات

دسته بندی: انرژی, دستهبندی نشده

درباره نویسنده ()

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز علامتگذاری شدهاند *