هشدار: mysql_real_escape_string (): دسترسی برای کاربر '' @ 'localhost (با استفاده از رمز: NO) در /home/eurpfarsi/public_html/mix/wp-content/plugins/easy-contact-forms/easy-contact-forms-database.php آنلاین 152

هشدار: mysql_real_escape_string (): یک پیوند به سرور در داخل ایجاد نشد /home/eurpfarsi/public_html/mix/wp-content/plugins/easy-contact-forms/easy-contact-forms-database.php آنلاین 152

هشدار: mysql_real_escape_string (): دسترسی برای کاربر '' @ 'localhost (با استفاده از رمز: NO) در /home/eurpfarsi/public_html/mix/wp-content/plugins/easy-contact-forms/easy-contact-forms-database.php آنلاین 191

هشدار: mysql_real_escape_string (): یک پیوند به سرور در داخل ایجاد نشد /home/eurpfarsi/public_html/mix/wp-content/plugins/easy-contact-forms/easy-contact-forms-database.php آنلاین 191
#Maritime: قوانین روشن در مورد وسایل ماهیگیری ممنوع و انعطاف پذیری بیشتر برای ماهیگیران اتحادیه اروپا: خبرنگار اتحادیه اروپا فارسی

#Maritime: قوانین روشن در مورد وسایل ماهیگیری ممنوع و انعطاف پذیری بیشتر برای ماهیگیران اتحادیه اروپا

| نوامبر 22، 2017 | 0 نظرات

By خبرنگار خبرنگار اتحادیه اروپا

قوانین مشترک اتحادیه اروپا در مورد نحوه، جایی و زمانی که می توان در اتحادیه اروپا ماهیگیری کرد، از جمله روش های ماهیگیری ممنوع و گونه ها، توسط MEPs حمایت شده است.

کمیته ماهیگیری روز سه شنبه پیش نویس قوانین را تصویب کرد تا جلب ماهی های ناخواسته، به ویژه ماهیان دریایی، محدود شود.

در حال حاضر بیش از 30 مقررات مختلف اتحادیه اروپا است که اقدامات فنی برای ماهیگیری را تعیین می کند، که بسیار پیچیده و مسلم ناکارآمد است. اعضای پارلمان موافقت کردند که کاهش خط مشی را به منظور بهبود مطابقت با آنها کاهش دهند

این مقررات جدید اقدامات مشترک را در مورد ابزارهای ماهیگیری، روش ها و گونه های مجاز برای همه آب های اتحادیه اروپا، در حالی که در عین حال اجازه می دهد تا اقدامات منطقوی و غیر رسمی اتخاذ شود، در نظر گرفته شود.

ممنوعیت اتحادیه اروپا

قوانین اتحادیه اروپا که به تدریج برای کاهش تلفات نوجوانان طراحی شده است، شامل، به غیر از:

  • ابزار و روش های ماهیگیری ممنوع، یعنی مواد سمی و مواد منفجره؛
  • محدودیت های عمومی در مورد استفاده از چرخ دنده ها و شبکه های استاتیک لیستی از ماهی ها و انواع ماهیان دریایی که در آن ماهیگیری ممنوع است، ممنوعیت محدودیت های ماهیگیران دریایی، دریایی و خزندگان دریایی، مقررات ویژه ای برای حفاظت از زیستگاه های حساس و؛
  • ممنوعیت اقداماتی مانند درجه بندی بالا (از بین بردن ماهی های کم قیمت حتی اگر آنها باید به طور قانونی فرود) به منظور کاهش دور انداختن.

روش های نوآورانه ماهیگیری

MEPs می خواهم STECF (کمیته علمی، فنی و اقتصادی شیلات) برای ارزیابی ابزارهای نوآورانه ماهیگیری، از جمله برق trawls، که برای رانندگی ماهی از دریایی و به شبکه استفاده می شود. این ارزیابی باید دوره های آزمایشی حداقل چهار سال را شامل شود، آنها اضافه می کنند. استفاده از دادگاه به حداکثر مقدار 5٪ از کشتی های موجود در آن محدوده محدود می شود. استفاده از این چرخ دنده تنها در یک مقیاس تجاری مجاز خواهد بود تنها اگر ارزیابی نشان دهد که این امر منجر به «اثرات منفی مستقیم یا تجمعی» در محیط دریایی نخواهد شد.

اقدامات منطقه ای و انعطاف پذیری برای ماهیگیری اتحادیه اروپا

اقدامات منطقه ای که از خطوط پایه جدا می شوند، برای هفت دریاچه دریای اتحادیه اروپا به اجرا در می آیند: دریای شمال، واترز غربی، واتر های غربی جنوبی، دریای بالتیک، دریای مدیترانه، دریای سیاه و آب های دریایی که قایق های اتحادیه اروپا در اقیانوس هند و غرب آتلانتیک .

این اقدامات را پوشش می دهد به غیر از اندازه حداقل اندازه حفاظت، و مناطق بسته و یا محدود. کشورهای عضو و کمیسیون 18 ماه از زمان ورود به مقررات به قوانین منطقه ای در مورد اندازه مش خواهد داشت.

برای دادن انعطاف پذیری به اندازه کافی برای ماهیگیران اتحادیه اروپا و حمایت از کار خود، ممکن است از این قوانین منطقه ای کنار بیایید. این هم می تواند انجام شود از طريق یک برنامه چند ساله ماهیگیری منطقه ای یا توسط کمیسیون اتحادیه اروپا اعمال می شود. کشورهای عضو می توانند پیشنهادات مشترک را برای این منظور ارائه دهند و نمایندگان مجلس از آنها بخواهند توصیه های خود را در مورد بهترین توصیه های علمی موجود ارائه دهند.

گابریل ماتو (EPP، ES) گفت: â € œRegionalization اجازه می دهد تا از قوانین ریز ریز و قوانین فنی سفت و سخت به یک رویکرد مدیریت انعطاف پذیرتر، مبتنی بر نتایج منصرف شود و ذینفعان دیگر مقامات محلی را به تصمیم گیری نزدیک تر سازد. هدف اصلی ما این است که فرصتی برای ماهیگیران و مقامات منطقه ای به عنوان بازیگران اصلی مدیریت منابع به شما ببخشیم، در حالی که اطمینان حاصل کنیم که اهداف مشخصی برای کاهش مداوم جوایز نوجوانان، بر اساس علم و سازگاری با واقعیت های هر یک از ماهیگیری من اعتقاد دارم این یک سازش خوب است، بلند پروازانه اما در عین حال واقع بینانه و عملیاتی است. "

مراحل بعدی

پیش نویس متن توسط 20 به 5 رای گیری شد و دو نفر باقی مانده است. اکنون متن به منظور رای دادن به مجلس شورای اسلامی به تصویب رسید و مذاکرات با شورا آغاز می شود.

در سرتاسر تمامی حوضه های دریای اتحادیه ای و غیر اتحادیه های آبی که در آن کشتی های اتحادیه فعالیت می کنند، بیش از مقررات 30 که حاوی اقدامات فنی هستند وجود دارد. در حال حاضر سه مقررات فنی دقیق وجود دارد که طبق روال قانونی قانونی که حوزه های دریای اصلی در آب های اتحادیه را پوشش می دهد، وجود دارد. دو طرح پیشنهادی قانونی کمیسیون مربوط به حفاظت از منابع ماهیگیری از طریق اقدامات فنی در 2002 و 2008 انجام نشد.

پیوست های این مقررات شامل اقدامات منطقه ای برای دریای شمال، واترز غربی، واترز غربی، دریای بالتیک، مدیترانه، دریای سیاه و آبهای اتحادیه در اقیانوس هند و غرب آتلانتیک خواهد بود.

اطلاعات بیشتر Â

منبع :: خوراک خبرنگار اتحادیه اروپا

نظرات

نظرات

دسته بندی: انرژی, دستهبندی نشده

درباره نویسنده ()

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز علامتگذاری شدهاند *