Make #EUFinancialMarketSupervision قوی تر و مناسب تر باشید #Brexit می گوید #EPP

| ژانویه 11، 2019 | 0 نظرات

By خبرنگار خبرنگار اتحادیه اروپا

کمیته پارلمان اروپا در زمینه امور اقتصادی و پولی با اکثریت چند حزبی یک اصلاح معماری نظارت بر بازار مالی اروپا اتخاذ کرده است. گفت: "ما می خواهیم نظارت بر بازار مالی در اروپا قوی تر و کارآمدتر و برای برآورده ساختن چالش های Brexit، دیجیتال سازی و پولشویی باشد"، گفت: EPP Group MEP، عثمان کاراس، پارلمان هماهنگ کننده پیش نویس قانون است.

این اصلاحات، صلاحیت ها، ساختار، حکومتداری و تامین مالی ادارۀ بانکداری اروپایی (EBA)، اداره بازنشستگی بیمه اروپا و اشتغال (EIOPA) و ادارۀ اروپایی اوراق بهادار و بازارهای مالی (ESMA) را تغییر می دهد.

هدف از بازارهای مالی ایجاد سرمایه گذاری، شغل و رشد است. این اصلاحات به منظور اطمینان از این که واقعا اتفاق می افتد، هدف قرار می گیرد. روش های تصویب تصویب خواهد شد، بوروکراسی و انسداد کاهش خواهد یافت، فعالیت های مرزی مشخصی در سطح اتحادیه اروپا مستقیما نظارت خواهد شد و مقامات به پارلمان اروپا پاسخگو خواهند بود.

"نظارت بر بازار مالی اروپا نیز با توجه به کشورهای ثالث، قطعنامه های قویتری را دریافت خواهد کرد. این لازم است تا اطمینان حاصل شود که بریتانیایی ها، زمانی که خارج از کشور هستند، شروع به انجام کارهای خیالی در اتحادیه اروپا با قوانین ضعیف می کنند. ما اطمینان حاصل خواهیم کرد که هر کسی که در اتحادیه اروپا کار مالی انجام دهد، باید از قوانین سختگیرانه ما اطاعت کند.

مبارزه با پولشویی نیز با قوانین جدید آسانتر خواهد بود. "پرونده های جنایی اخیر مانند بانک Danske در استونی نشان می دهد که قوانین اروپایی در همه جا اجرا نشده است. مقدار کل پولی که در اروپا پولشویی می شود بالاتر از بودجه اتحادیه اروپا است. به همین دلیل است که ما میخواهیم حقوقی نظارت و مجوز را در رابطه با پولشویی در اداره بانکداری اروپا در پاریس به دست آوریم. »Karas concluded.

رایزنی دیروز (ژانویه 10) موضع پارلمان برای مذاکرات آینده با کشورهای عضو است.

منبع :: خوراک خبرنگار اتحادیه اروپا

نظرات

نظرات

دسته بندی: انرژی, دستهبندی نشده

درباره نویسنده ()

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز علامتگذاری شدهاند *