#IATA نداشتن معامله #Brexit به اندازه کافی برای جلوگیری از اختلال در پرواز نگران نیست

| ژانویه 11، 2019 | 0 نظرات

By کمک مهمان

سرپرست گروه حمل و نقل هوایی پیشرو در جهان روز پنج شنبه (10 ژانویه) هشدار داد که اقدامات لازم برای ادامه پرواز بین اتحادیه اروپا و بریتانیا در صورت وقوع Brexit اختلال به اندازه کافی برای اجتناب از برخی اختلالات و لغو نیست. ، الکساندر کورنول می نویسد.

بریتانیا قصد دارد اتحادیه اروپا را در ماه مارس به 29 ترک کند، اما کمتر از سه ماه به ترکیه نخست وزیر بریتانیا، ترزا مای در دستیابی به توافق برای خروج از خانه برای حمایت از خانه شکست نخورده است، و چشم انداز "شکستن معامله" روابط

â € œWe کمی نگران است، زیرا اولین دستورالعمل صادر شده اند، و من فکر می کنم، نشان دهنده محدودیت در ترافیک است، گفت: مدیر عامل شرکت بین المللی حمل و نقل هوایی (IATA) و مدیر عامل ارشد الکساندر دونانیاک (تصویر).

او گفت که این اقدامات براساس ترافیک بین اتحادیه اروپا و بریتانیا در 2018 بود و بنابراین برای افزایش برنامه ریزی شده در پروازهای امسال حساب نمی شود.

این بدان معنی است که در صورت عدم توافق، باید زمانی که ترافیک به سقف 2018 که اقدامات آن بر اساس آن تنظیم شده بود، باید تنظیم شود یا حتی لغو شود.

او به خبرنگاران در دبی گفت: «امیدواریم بتوانیم مقامات انگلیس و اروپا را به انعطاف پذیری متقاعد کنیم.

دی جانیچ همچنین گفت که وی معتقد است که اگر اتحادیه اروپا و بریتانیا در ماه مارس به 29 نرسند، پرواز ممکن است بلافاصله پایه بیاورد.

منبع :: خوراک خبرنگار اتحادیه اروپا

نظرات

نظرات

دسته بندی: انرژی, دستهبندی نشده

درباره نویسنده ()

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز علامتگذاری شدهاند *