اتحادیه اروپا کمک به قربانیان بحران ونزوئلا را افزایش می دهد

| دسامبر 6، 2018 | 0 نظرات

By خبرنگار خبرنگار اتحادیه اروپا

کمیسیون اروپا مبلغ اضافی به مبلغ € 20 میلیون نفر برای پاسخگویی به نیازهای فوری افراد تحت تاثیر بحران اجتماعی و اقتصادی ونزوئلا اختصاص داده است.

این مسئله در مورد کمک های اضطراری و کمک های انکشافی برای افراد در کشور و منطقه به دست می آید اعلام کرد در ماه ژوئن.

Christos Stylianides، کمیسر کمک های بشردوستانه و مدیریت بحران در ماه مارس کلمبیا بازدید کرد و به سمت مرز شرقی با ونزوئلا و پل سیمون بولیوار رفت و هزاران مهاجر به طور روزمره عبور کردند.

"من از درد و رنج بسیاری از مردم ونزوئلا، که مجبور به ترک خانه خود با بحران در حال وقوع در کشور شده اند، دست اول را می بینم. اتحادیه اروپا همچنان متعهد به کمک به افراد نیازمند در ونزوئلا و همچنین جوامع میزبان در کشورهای همسایه است. استیلیانیدز، کمیسیونر گفت: بودجه جدید ما تلاش های ما را برای ارائه کمک های بهداشتی و مواد غذایی، پناهگاه اضطراری و بهبود دسترسی به آب و بهداشت افزایش خواهد داد.

بسته اضطراری امداد رسانی در حال حاضر به اتحادیه اروپا برای کمک به آسیب پذیر ترین و حمایت از ظرفیت پذیرش جوامع میزبان در منطقه را تقویت می کند. کمک های اتحادیه اروپا که از طریق همکاری های محلی انجام می شود، بر مراقبت های اورژانسی، کمک های غذایی، پناهگاه و حمایت از خانواده های آسیب پذیر که تحت تاثیر بحران قرار می گیرند، تمرکز دارد.

زمینه

بحران اجتماعی و اقتصادی در ونزوئلا با عدم دسترسی به خدمات اساسی، کمبود غذا و شیوع بیماری همه گیر شناخته شده است. کودکان، زنان، سالمندان و جمعیت بومی بیشترین آسیب را تجربه می کنند.

بحران باعث درد و رنج فراوان، جابجایی و مهاجرت شده است. به گفته سازمان ملل متحد، بیش از 3 میلیون ونزوئلایی از کشور 2015 کشور خود را ترک کرده اند و به کشورهای همسایه پناه می برند - عمدتا در کلمبیا (در حال حاضر نزدیک به 1 میلیون ونزوئلا)، پرو (506,000)، اکوادور (221,000) و برزیل 85,000) این نشان دهنده بزرگترین مهاجرت انسان در آمریکای لاتین در زمان اخیر است.

اطلاعات بیشتر

Factsheet - کمک های بشردوستانه به آمریکای جنوبی

مطبوعاتی - بحران ونزوئلا: اتحادیه اروپا بیش از ⬬35m در کمک های بشر دوستانه و توسعه (07 / 06 / 2018) اعلام کرد

منبع :: خوراک خبرنگار اتحادیه اروپا

نظرات

نظرات

دسته بندی: انرژی, دستهبندی نشده

درباره نویسنده ()

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز علامتگذاری شدهاند *