#EAPM: برای احترام بیشتر در دسترسی بیمار به درمان های نوآورانه در کنگره هماتولوژیست اروپایی تماس بگیرید

| ژوئن 23، 2017 | 0 نظرات

By خبرنگار بهداشت

دیروز اتحادیه اروپا برای پزشکی شخصی (EAPM) در بروکسل (22 ژوئن) یک جلسه دبیر شورای ذینفعان در مادرید برگزار کرد که تحت عنوان گزینه های "گزینه ای برای بهبود دسترسی به داروها" مدیر اجرایی EAPM می نویسددنیس هورگان

این جلسه بخشی از کنگره سالانه 22nd انجمن هماتولوژی اروپا (EHA) در پایتخت اسپانیا بود.

جمع آوری سالانه برخی از نمایندگان و سخنرانان 15,000 از جامعه هماتولوژی و فراتر از آن را جذب می کند و دارای برنامه کامل علمی همراه با به روز رسانی در هماتولوژی، نمایشگاه تجاری و همایش های ماهواره ای است.

این سومین رویداد است که EAPM در کنگره میزبانی کرده است.

گروه کاریابی Alliance در دسترسی به طور منظم در مورد مسائلی مانند مشکل اتحادیه اروپا از دسترسی غیرمستقیم، و همچنین نیاز به انگیزه ها و آنچه که دقیقا "ارزش" در این زمینه است، بحث می شود.

گفته شده است که: â € œFairness یکی از ساده ترین و جامع ترین روش های متداول طبیعت انسانی است. متاسفانه، این به وضوح این نیست که دسترسی همه ی بیماران اتحادیه ی اروپا به دسترسی برابر درمان مناسب در زمان مناسب

در پی گزارش یک پارلمان اروپا در زمینه بهبود دسترسی، این نشست با هدف پاسخ دادن از سوی انجمن مراقبت های بهداشتی به منظور درک روشی که آنها در حال حرکت به سمت جلو حرکت می کنند، بیان می کند.

از جمله سهامدارانی که در مجمع اتحادیه صحبت می کردند، گزارشگر پارلمان اروپا در مورد دسترسی، Soledad Cabezon Ruiz بود.

او توسط جاوایر اروزی پیوست و معاون مدیر عامل Farmindustria، Teresa Chavarria Gimenez از وزارت بهداشت مادرید و دنیس هورگان، مدیر اجرایی EAPM، در میان سهامداران دیگر، پیوست.

Soledad Cabezon Ruiz، که برای دستیابی به اهداف بسیار در عرصه مراقبت های بهداشتی در سطح اتحادیه اروپا احترام قائل است، از گزارش پارلمان اروپا که وی نظارت می کند، گفت: "این اولین جای پارلمان اروپا در یک سیستم جدید برای داروها در اروپا، از زمان تنظیم مقررات داروی هورمون در معرض فاجعه تالیدومید است.

او گفت: «رسوایی در مورد درمان هپاتیت C، کلید باز کردن بحث بوده است، افزود:« این گزارش یک بیانیه سیاسی است که باید توسط پارلمان و تمام طرف های درگیر در سیستم، از جمله متخصصین مراقبت های بهداشتی و اقدامات کمیسیون و شورا. â € œ

او به نمایندگان جمع شده از کشورهای عضو 15، و همچنین سهامداران از مناطق دور افتاده به عنوان هند و چین رسیدگی کرد.

بین آنها چندین موضوع را شامل می شود که از جمله این واقعیت است که نابرابری های امید به زندگی مردان بین اروپای شرقی و غرب طی چهار دهه گذشته افزایش یافته است و به طور کلی در سراسر اروپا خدمات بهداشتی برای کودکان با پیشرفت های مدرن به سرعت پیشرفت نمی کنند.

در همین حال، با توجه به قوانین فقیر اروپایی و ملی، تلاش های بهداشت عمومی در معرض خطر هستند؛ مهاجرت کارکنان بهداشتی تهدید بزرگی برای بسیاری از کشورهای اروپایی (به ویژه آن دسته از کشورهای ثروتمند) و این واقعیت است که در حالیکه پیری مسئله مهم سیاست عمومی است، خرابکاری

طب سوزنی شخصی، انجمن شنیدار، دارای اهمیت اقتصادی سلامت خود و قرار دادن بیمار در تمرکز مهم ترین عامل است. این تمرکز در درجه اول شامل نتایج، با توجه به سلامت و کیفیت مراقبت، و همچنین تصمیم گیری مشترک در دوره پزشکی شخصی است.

در همین حال، یک مفهوم â € ~valueâ € می تواند تعریف شده به عنوان که در عمل بالینی توسعه یافته با استفاده از شواهد از داده های دنیای واقعی، نمایندگان شنیدند.

در میان چالش ها، میز گرد با این توافق موافقت کردند که نیاز به بهبود همکاری بین صنعت نوآورانه و سیستم های بهداشتی در اروپا، ضرورت هماهنگ کردن اهداف تنظیم کننده و پرداخت کننده از طریق مهندسی مجدد آژانس داروهای اروپایی و توسعه سازوکارهای پرداختی است حمایت از پزشکی شخصی و نوآوری پاداش.

خاویر اورزی، صنعت، به این انجمن گفت که (صنعت) برای بهبود دسترسی به کار بسیار سخت تلاش می کند و موفقیت های زیادی را در این زمینه انجام می دهد. در حالی که وزارت بهداشت، بهداشت و درمان ترزا چاوارا گیمنز تأکید کرد که وجود دارد وقتی به نوآوری در سیستم های مراقبت بهداشتی می رسید، نیازمند "سرعت شگفت انگیز" بود.

از سوی دیگر، EAPM معتقد است که در میان مناطقی که باید مورد بررسی قرار گیرند، نیاز به سازماندهی مجدد بهداشت و درمان مدرن است - با استفاده از همه ذینفعان، همچنین نیاز به بررسی طولانی مدت در مورد تعادل نظارتی، و سیستم ها نیاز به برای حمایت از نوآوری (از جمله انگیزه ها) باید جایگزین شود. انگیزه های به طور گسترده ای توافق شده و اجرا شده برای تسهیل توسعه درمان ضروری هستند.

Cabezon Ruiz گفت: "سیستم نیاز به تغییرات عمیق نه تنها به دلیل قیمت بالای داروها، بلکه همچنین به دلیل عدم نوآوری واقعی، کمبود و مشکلات رقابتی است." علاوه بر این، این سیستم یک سیستم ناکارآمد است در زمینه پزشکی، اجتماعی و اقتصادی قرن 21st، به طور عمده با توجه به پیشرفت های ژنتیک، پایداری سیستم های بهداشت عمومی - که بسیار مورد توجه شهروندان اروپایی - پیری جمعیت، فن آوری های جدید و نیازهای جدید و امکانات درمان برای بیماری ها. "

او خواستار «پارادایم جدید» شده است که باید در سطوح بین المللی به خصوص در اتحادیه اروپا، خصوصا در رابطه با صلاحیت های شفافیت، آزمایشات بالینی، مجوزهای متمرکز، بودجه تحقیقاتی و قوانین رقابت، مورد توجه قرار گیرد.

دنیس هورگان، دبیر کل اتحادیه، گفت: "همه چیز در مورد عدالت و دسترسی برابر برای بیماران است و البته دلایل زیادی برای توضیح اینکه چرا دسترسی بیمار به درمان مناسب در زمان مناسب به تعویق افتاده، مسدود شده و ساخته شده است نابرابر

EAPM معتقد است که در حالی که هیچ یک از ذینفعان متخلف نیستند، هر متولی باید مسئولیت رسیدگی به وضعیت را داشته باشد.

او افزود: "تصمیم گیری در مورد همه مسائل باید از طریق توافقنامه در سطح بالایی که شامل ذینفعان بین المللی، از جمله سیستم های مراقبت بهداشتی است، پیدا شود، زیرا هیچ کشوری تنها نمی تواند مسائل را حل کند.

â € œIn این زمینه، کشورهای عضو نیاز به بیشتر اروپا، نه کمتر، به معنای همکاری ارتقاء یافته است که باید منجر به ساده تر شدن سیستم های مراقبت های بهداشتی در سراسر اتحادیه اروپا.

منبع :: خوراک خبرنگار اتحادیه اروپا

نظرات

نظرات

دسته بندی: دستهبندی نشده

درباره نویسنده ()

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز علامتگذاری شدهاند *