هشدار: mysql_real_escape_string (): دسترسی برای کاربر '' @ 'localhost (با استفاده از رمز: NO) در /home/eurpfarsi/public_html/mix/wp-content/plugins/easy-contact-forms/easy-contact-forms-database.php آنلاین 152

هشدار: mysql_real_escape_string (): یک پیوند به سرور در داخل ایجاد نشد /home/eurpfarsi/public_html/mix/wp-content/plugins/easy-contact-forms/easy-contact-forms-database.php آنلاین 152

هشدار: mysql_real_escape_string (): دسترسی برای کاربر '' @ 'localhost (با استفاده از رمز: NO) در /home/eurpfarsi/public_html/mix/wp-content/plugins/easy-contact-forms/easy-contact-forms-database.php آنلاین 191

هشدار: mysql_real_escape_string (): یک پیوند به سرور در داخل ایجاد نشد /home/eurpfarsi/public_html/mix/wp-content/plugins/easy-contact-forms/easy-contact-forms-database.php آنلاین 191
#DigitalSingleMarket: مذاکره کنندگان اتحادیه اروپا توافق کردند تا از جغرافیایی غلط غیرمجاز جلوگیری کنند: خبرنگار اتحادیه اروپا

#DigitalSingleMarket: مذاکره کنندگان اتحادیه اروپا موافقت خود را برای به پایان رساندن geoblocking غیر قانونی

| نوامبر 22، 2017 | 0 نظرات

By خبرنگار خبرنگار اتحادیه اروپا

پارلمان اروپا، شورای وزیران و کمیسیون، بر اساس تعهداتی که در اجلاس دیجیتال ماه سپتامبر در تالین انجام داده است، با پایان دادن به نامحدود بودن geoblocking، یکی از پرونده های اولویت اتحادیه اروپا برای 2017 است.

پارلمان اروپا، شورا و کمیسیون توافقنامه سیاسی را برای به پایان رساندن غیرقابل اعتماد به توافق برای مصرف کنندگان که مایل به خرید محصولات یا خدمات آنلاین در اتحادیه اروپا هستند، به توافق رساندند. قوانین جدید تجارت الکترونیک را به نفع مصرف کنندگان و کسب و کارهایی که از بازار اینترنت اروپایی آنلاین استفاده می کنند، افزایش خواهند داد.

معاون رئیس جمهور اندروس Ansip، مسئول بازار تک دیجیتال، گفت: "امروز ما در هنگام خرید آنلاین تبعیض نامشروع را پایان می دهیم. این خبر خوبی برای مصرف کنندگان است. با قوانین جدید، اروپایی ها می خواهند بدون اینکه مسدود شده یا دوباره مسیر شوند، بتوانند خرید کنند. این یک واقعیت خواهد بود کریسمس سال آینده. "

Elębieta BieÅ "kowska، عضو کمیسیون اروپا، وزیر بازرگانی داخلی، افزود:" ما بازار مشترک اتحادیه اروپا را به دنیای دیجیتال ارتقا می دهیم، با دادن مصرف کنندگان همان امکان دسترسی به وسیع ترین طیف های ارائه شده را بدون در نظر گرفتن اینکه آیا آنها به طور فیزیکی وارد فروشگاه دیگری در کشور یا اینکه آیا آنها آنلاین هستند. توقف بعدی: کاهش قیمت حمل و نقل بین المللی، که هنوز هم مردم را از خرید و فروش محصولات در سراسر اتحادیه اروپا محروم می کند.

اقتصاد دیجیتال و جامعه کمیسر ماریا گابریل نتیجه گرفت: "پایان دادن به geoblocking ناعادلانه یک گام بزرگ رو به جلو برای مصرف کنندگان و ساخت یک دیجیتال بازار واحد واقعی کار برای همه به همراه پایان رومینگ به اتهام و قابل حمل است، شهروندان اتحادیه اروپا قادر خواهد بود به خرید. مبلمان جدید اینترنتی، کتاب اتاق های هتل خود و یا استفاده از کارت اعتباری خود را در سراسر مرزها، مانند در خانه. "

برای شهروندان این بدان معنی است که آنها می توانند کالاهای الکتریکی جدید خود را به صورت آنلاین خریداری کنند، ماشین را اجاره کنند یا بلیط های کنسرت خود را از طریق مرزها به صورت خانه انجام دهند. این اطمینان حاصل خواهد شد که آنها دیگر موانع دیگری از قبیل خواسته شدن با پرداخت بدهی یا کارت اعتباری صادر شده در کشور دیگری ندارند. برای کسب و کار، این به معنای اطمینان بیشتر قانونی برای کار در مرزهای بین المللی است.

همانطور که رئیس جمهور کمیسیون اروپا، ژان کلود Juncker، در گفت اجلاس دیجیتال در تالینهفته گذشته، قانونگذاران اتحادیه اروپا به طرح های قانونی 24 که کمیسیون برای تکمیل بازار مشترک دیجیتال را تصویب کرده است، پایان داده است. کمیسیون اروپا مایل است که به پارلمان اروپا و شورای اروپا کمک کند.

قوانین جدید سه موقعیت خاص را مشخص می کند که بدون توجیه و هیچ معیار عینی برای رفتار متفاوت بین مشتریان کشورهای مختلف از ابتدا قابل تصور نیست.

آنها عبارتند از:

 · فروش کالا بدون تحویل فیزیکی. به عنوان مثال: یک مشتری بلژیکی مایل است یک یخچال را بخرد و بهترین قرارداد را در یک وب سایت آلمانی پیدا کند. مشتری حق دارد که محصول را سفارش دهد و آن را در محل معامله گر جمع آوری کند یا خود را به خانه اش تحویل دهد.

· فروش خدمات ارائه شده توسط الكترونيك. به عنوان مثال: یک مصرف کننده بلغاری مایل به خرید خدمات میزبانی وب سایت خود از یک شرکت اسپانیایی است. او اکنون به خدمات دسترسی خواهد داشت، می تواند ثبت نام و خرید این سرویس بدون نیاز به پرداخت هزینه های اضافی نسبت به یک مصرف کننده اسپانیایی.

 · فروش خدمات ارائه شده در یک مکان فیزیکی خاص. به عنوان مثال: یک خانواده ایتالیایی می تواند به طور مستقیم به یک پارک تفریحی در فرانسه سفر کند بدون اینکه به وب سایت ایتالیایی هدایت شود.

این مقررات یک تعهد به فروش را تحمیل نمی کند و قیمت ها را هماهنگ نمی کند. با این وجود، تبعیض در دسترسی به کالاها و خدمات در مواردی که از لحاظ عینی قابل توجیه نیست (مثلا از طریق تعهدات مالیات بر ارزش افزوده یا الزامات قانونی متفاوت)، تبعیض آمیز است.

قوانین جدید بعد از نه ماه از انتشار در نشریه رسمی اتحادیه اروپا به طور مستقیم به زور اعمال خواهند شد تا به ویژه تجار کوچکی برای انطباق اجازه دهد.

زمینه

A بررسی کمیسیونÂ متوجه شد که اقدامات جغرافیایی مسدود شده در٪ 63٪ از تمام وب سایت ها شناسایی شده است. این نشان می دهد که در 2015، کمتر از 40٪ از وب سایت ها به مشتریان مرزی اجازه می دهد برای تکمیل خرید. این امر باعث کم شدن درآمد شرکت ها و انتخاب کمتری برای مصرف کنندگان می شود. در ماه می 2016 به عنوان بخشی از بازار تک دیجیتال پیشنهاد می شود، مقرره ای برای پایان دادن به unblogging geoblocking به عنوان یک اولویت قانونی برای 2017با توافق سه نهاد اروپایی در اعلامیه مشترک خود در اوایل امسال. این مقررات بخشی از یک بسته تجارت الکترونیک همراه با یک پیشنهاد قانونی در مورد خدمات تحویل پستی از طریق مرزی و یک پیشنهاد قانونی برای تقویت اجرای حقوق مصرف کنندگان بود.

اطلاعات بیشتر

May 2016 مطالعه در geoblocking مصرف کنندگان آنلاین:

یافته های یک خرید رمز و راز توسط کمیسیون اروپا انجام شده است

معلومات در مورد استراتژی بازار دیجیتال

منبع :: خوراک خبرنگار اتحادیه اروپا

نظرات

نظرات

دسته بندی: انرژی, دستهبندی نشده

درباره نویسنده ()

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز علامتگذاری شدهاند *