می گوید: حسابرسان اتحادیه اروپا می گویند که سیاست مبارزه با تقلب باید اصلاح شود تا مبارزه با تقلب هایی که تحت تاثیر #EUBudget قرار دارند را بهبود بخشد

| ژانویه 11، 2019 | 0 نظرات

By خبرنگار خبرنگار اتحادیه اروپا

اتحادیه اروپا باید گام تا مبارزه با تقلب و کمیسیون اروپا باید رهبری با توجه به یک گزارش جدید از اروپا اطمینان و تجدید نقش و مسئولیت دفتر مبارزه با تقلب آن (OLAF)، به عنوان سیستم بررسی تقلب در حال حاضر دارای ضعفهای ذاتی، دادگاه حسابرسی در حال حاضر کمیسیون اطلاعات جامع درباره مقیاس، ماهیت و علل تقلب ندارد. حسابرسان می گویند این مانع پیشگیری موثر تقلب در برابر بودجه اتحادیه اروپا است.

تقلب یک پدیده پنهان و پیچیده است و حفاظت از منافع مالی اتحادیه اروپا در مقابل تقلب نیازمند تلاش های جامع و منظم است. این مسئولیت کلیدی کمیسیون اروپا است. حسابرسان ارزیابی کرده اند که آیا کمیسیون به درستی مدیریت خطر فعالیت های جعلی را که به بودجه اتحادیه اروپا آسیب می رساند، مدیریت می کند. به ویژه، آنها به اطلاعات موجود در مقیاس، طبیعت و علل تقلب در هزینه های اتحادیه اروپا نگاه می کنند. آنها بررسی کردند که آیا چارچوب مدیریت ریسک در کمیسیون موثر است و آیا تحقیقات اداری OLAF منجر به پیگرد قانونی و بازپس گیری می شود.

حسابرسان دریافتند که کمیسیون اطلاعاتی جامع و قابل مقایسه در مورد میزان تقلب های شناسایی شده در هزینه های اتحادیه اروپا ندارد. علاوه بر این، تا کنون هرگونه ارزیابی از تقلب ناشناخته را انجام نداده است، و یا تحلیل دقیق از آنچه باعث می شود بازیگران اقتصادی درگیر فعالیت های جعلی. به گفته حسابرسان، این کمبود دانش ارزش و کارآیی برنامه های کمیسیون را برای محافظت از منافع مالی اتحادیه اروپا در برابر تقلب کاهش می دهد.

"در میان هفت ده نفر از شهروندان اروپایی، این ادعا این است که تقلب در برابر بودجه اتحادیه اروپا اغلب اتفاق می افتد، حتی اگر وضعیت ممکن است متفاوت باشد. متاسفانه، فعالیت های مبارزه با تقلب تا به امروز هنوز ناکافی است، یوهان پارسس، عضو دادگستری اروپایی مسئول گزارش است. â € œ این زمان برای عمل واقعی است: کمیسیون باید یک سیستم موثر برای جلوگیری، تشخیص و جلوگیری از کلاهبرداران ایجاد کند. اصلاحات OLAF آزمون آزمایشی برای تعهد کمیسیون برای مبارزه با تقلب خواهد بود

حسابرسان نتیجه می گیرند که سیستم فعلی که تحقیقات اداری اوباما درمورد تقلب مشکوک به دنبال تحقیقات جنایی در سطح ملی است، زمان زیادی را صرف می کند و احتمال دادرسی را کم می کند. به طور متوسط، پرونده های 17 در سالی که OLAF توصیه می کند - کمتر از نیمی از موارد این موارد - منجر به تعقیب متهمان مظنون شده است. علاوه بر این، حسابرسان بر این نکته تأکید می کنند که گزارش های نهایی OLAF در تعدادی از موارد اطلاعات کافی برای آغاز بازسازی پول اتحادیه اروپا پرداخت نمی کند. بین 2012 و 2016، تنها حدود 15٪ از کل مقدار توصیه شده در واقع بهبود یافته است.

حسابرسان، ایجاد یک اداره دادگستری اروپایی (EPPO) را یک گام در مسیر درست می دانند، اما هشدار می دهند که مقررات EPPO فعلی خطرات متعددی را ایجاد می کند. یکی از مسائل اصلی مربوط به شناسایی و تحقیق است که به شدت به مقامات ملی وابسته است. با این وجود، این مقررات هیچ مکانی را قادر نمی سازد که EPPO بخواهد از کشورهای عضو به منظور اختصاص منابع لازم برای بررسی فعالیت های تقلب در هزینه های اتحادیه اروپا اقدام کند.

برای رسیدن به نتایج بهتر در مقابله با تقلب در برابر منافع مالی اتحادیه اروپا، حسابرسان توصیه می کنند که کمیسیون اروپا باید:

  • قرار دادن سیستم گزارشگری و اندازه گیری تقلب قوی، ارائه اطلاعات در مورد مقیاس، ماهیت و علل ریشه ای تقلب؛
  • به وضوح به مدیریت ریسک تقلب و پیشگیری در یک پرونده متشکل از کمیسیونر اشاره دارد و یک استراتژی تجدید شده ضد تقلب بر اساس تجزیه و تحلیل ریسک جامع اتخاذ می کند.
  • اقدامات و ابزارهای جلوگیری از تقلب را تشدید می کند و؛
  • نقش و مسئولیت های OLAF را با توجه به ایجاد EPPO و نقش OLAF در نقش استراتژیک و نظارتی در اقدامات مبارزه با تقلب در اتحادیه اروپا پیشنهاد می دهیم.

تقلب به هر اقدام یا اعمال عمدی اهتمام می کند که دیگران را فریب دهد و قربانی را از دست بدهد و مرتکب آن می شود. تقلب در رابطه با وجوه عمومی اغلب با فساد مرتبط است، که به طور کلی به عنوان یک اقدام یا بی عدالتی است که از مقامات دولتی سوء استفاده می کند یا به دنبال سوء استفاده از مقامات رسمی به منظور کسب مزایای نامناسب است.

کمیسیون و کشورهای عضو دارای مسئولیت مشترک برای حفاظت از منافع مالی اتحادیه اروپا در برابر تقلب و فساد هستند. دفتر مبارزه با تقلب در اروپا (OLAF) در حال حاضر عامل کلیدی مبارزه با تقلب در اتحادیه اروپا است. این کمک به طراحی و اجرای سیاست مبارزه با تقلب در کمیسیون می کند و تحقیقات اداری را برای تقلب در برابر بودجه اتحادیه اروپا انجام می دهد. با پایان دادن به 2020، اداره دادستانی اروپا (EPPO) شروع به کار خواهد کرد و مجوز دادرسی جنایی علیه منافع مالی اتحادیه اروپا در کشورهای عضو 22 را آغاز خواهد کرد.

در 22 نوامبر 2018 از ECA نیز نظر در اصلاحات پیشنهادی از OLAF منتشر شده در خصوص همکاری خود را با مردم اروپا، Prosecutorâ € ™ ثانیه دفتر آینده (EPPO) و اثربخشی تحقیقات آن است. در عین حال، یک نظر در مورد برنامه های بعدی برای مبارزه با تقلب در اتحادیه اروپا نیز منتشر شد.

ECA گزارش های ویژه خود را به پارلمان اروپا و شورای اتحادیه اروپا، و همچنین به سایر طرف های ذی ربط مانند پارلمان های ملی، سهامداران صنعت و نمایندگان جامعه مدنی ارائه می دهد. اکثریت قریب به اتفاق توصیه هایی که ما در گزارش های ما انجام می دهیم، به عمل آمده است. این سطح بالایی از بهره برداری، منافع کار ما را برای شهروندان اتحادیه اروپا برجسته می کند.

گزارش ویژه 01 / 2019 مبارزه با تقلب در هزینه های اتحادیه اروپا: اقدام ضروری است در وب سایت ECA در زبانهای EU 23 موجود است.

منبع :: خوراک خبرنگار اتحادیه اروپا

نظرات

نظرات

دسته بندی: انرژی, دستهبندی نشده

درباره نویسنده ()

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز علامتگذاری شدهاند *