هشدار: mysql_real_escape_string (): دسترسی برای کاربر '' @ 'localhost (با استفاده از رمز: NO) در /home/eurpfarsi/public_html/mix/wp-content/plugins/easy-contact-forms/easy-contact-forms-database.php آنلاین 152

هشدار: mysql_real_escape_string (): یک پیوند به سرور در داخل ایجاد نشد /home/eurpfarsi/public_html/mix/wp-content/plugins/easy-contact-forms/easy-contact-forms-database.php آنلاین 152

هشدار: mysql_real_escape_string (): دسترسی برای کاربر '' @ 'localhost (با استفاده از رمز: NO) در /home/eurpfarsi/public_html/mix/wp-content/plugins/easy-contact-forms/easy-contact-forms-database.php آنلاین 191

هشدار: mysql_real_escape_string (): یک پیوند به سرور در داخل ایجاد نشد /home/eurpfarsi/public_html/mix/wp-content/plugins/easy-contact-forms/easy-contact-forms-database.php آنلاین 191
رها #EasternPartnership می شود یک عمل وحشتناک از خودآزاری برای لهستان: خبرنگار اتحادیه اروپا فارسی

رها کردن #EastternPartnership یک اقدام بسیار وحشتناک برای لهستان خواهد بود

| نوامبر 22، 2017 | 0 نظرات

By کمک مهمان

Kataryna Wolczuk
Kataryna Wolczuk, همکار، روسیه و برنامه اوراسیا، Chatham House

با بازگشت به نقش رهبری لهستان در اروپای شرقی، حزب حاکم و عدالت، به خطر انداختن امنیت کشور و ایستادن در اتحادیه اروپا است.

از زمان راه اندازی مشارکت شرقی در 2009، لهستان مهمترین کشور عضو در دستیابی به همسایگان شرقی اتحادیه اروپا بوده است: ارمنستان، آذربایجان، گرجستان، مولداوی و اوکراین. اما همانطور که نشست دوسالانه 4th آغاز می شود، لهستان ظاهرا سیاست سابق خود را رها کرده است، و خطر توسعه سیاسی و اقتصادی این شرکای مهم، و به ویژه ثبات و یکپارچگی اوکراین است.

در سطح عملیاتی، دیپلمات ها و کارشناسان لهستان همچنان به مشارکت کمک می کنند: لهستان تخصص چشمگیر خود را در مورد کشورهای پس از شوروی در اروپا دارد و بسیاری از مؤسسات تحقیقاتی در تلاش برای ترویج روابط نزدیکتر هستند. اما رهبری سیاسی لهستان نه تنها تردید دارد که سیاست را ترویج کند، بلکه به نظر می رسد که در آن زمان به طور مستقیم با آن مخالف است؛ به عنوان مثال، تنش های تاریخی را با اوکراین، که به طور سنتی مهمترین این روابط است، دوباره تلقی می کند.

لهستان باید به عنوان یک کشور قوی، پایدار و دوستانه به عنوان یک همسایه به عنوان خط مقدم ناتو و اتحادیه اروپا، از آن بهره ببرد. اما سیاست داخلی و ایدئولوژی در جهت دیگری به سوی سیاست خارجی حرکت کرده اند.

اولا، حزب حاکم حزب قانون و عدالت (PiS) به طور عمدی سیاست های دولت قبلی را که توسط پلت فرم مدنی تحت دونالد توسک â € "در اصل، تقریبا بدون در نظر گرفتن مفید بودن آنها، رها شده است. در نتیجه، نه تنها مشارکت شرقی کاهش یافته است، بلکه به شیوه ای ظاهرا عمدی جایگزین با همتای دو کشور اصلی خود یعنی آلمان و اوکراین شده است. به این ترتیب، اهداف انتخابات داخلی راننده سیاست خارجی شده است.

به طور فزاینده، سیاستمداران و مقامات PiS در تلاش هستند تا یکدیگر را با اتهامات تیزهوشانهتر، معمولا تاریخی، علیه اوکراین و آلمان، ابراز کنند. سوال از بازپرداخت های آلمان به لهستان بار دیگر در دستور کار سیاسی قرار دارد؛ اوکراین یک بار دیگر دوباره به عنوان "دشمن تاریخی" به کار می رود. در هر دو مورد، PiS خود را به عنوان مدافع لهستانی معرفی کرده است، به این معنی که به طور پیوسته Platform زیرزمینی تحت توسک، خیانت بهترین لهستان را به بدترین دشمنان خود محسوب می کند. این موضع به خوبی با بخش راست پائین رای دهندگان لهستان خوب می شود و وقتی حزب به سمت انتخابات می رود، حزب را خوب می کند.

منبع :: خوراک خبرنگار اتحادیه اروپا

نظرات

نظرات

دسته بندی: انرژی, دستهبندی نشده

درباره نویسنده ()

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز علامتگذاری شدهاند *